У квітні погода буде норовливою

Автор:     Опубліковано: 2 Квітня 2014 о 19:17    486 переглядів

Погода цієї весни доволі мінлива. Ховати теплі речі поки що не варто – адже найближчими днями температура повітря коливатиметься. 

У найближчі кілька днів погода на Тернопільщині буде обумовлена полем підвищеного атмосферного тиску. Іншими словами, пояснюють в гідрометеоцентрі, область буде під впливом антициклону, проходитимуть і атмосферні фронти. Істотних опадів наразі не передбачають, хоча подекуди можливі невеликі дощі. Прогнозують також пориви вітру від 15 до 20 метрів за секунду. За словами метеорологів, спостерігатиметься і коливання температур, особливо вночі.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру:

«Нічні температури, скажем, на 3 квітня очікуються від 2 морозу до 3 тепла. 4 квітня – 1-6 тепла, 5 квітня – 0-5 морозу. І з 6 квітня поступове підвищення, 0-5 тепла з подальшим наростанням тепла».

Мінливою найближчим часом буде  і температура вдень.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру:

«На 3 квітня – 12-17 тепла, 4 квітня – 1-15 тепла, 5 квітня, після проходження холодного атмосферного фронту, 8-13 тепла, і вже 6 квітня – 13-18 градусів тепла, з подальшим наростанням тепла, з подальшим підвищенням температурних показників».

До слова, як розповіли в обласному гідрометеоцентрі, у ніч на      2-ге квітня у Тернополі був перекритий історичний мінімум температури на цю добу – трохи менше 5-ти градусів морозу.

 

залишіть коментар