У Міжнародний день сміху учням показували мініатюри

Автор:     Опубліковано: 1 Квітня 2014 о 18:40    429 переглядів

Сьогодні жартівники чи не всього світу відзначають своє, так би мовити, «професійне свято» – День сміху. Не залишилися осторонь і тернополяни. До прикладу, учні 6 школи зібралися на «веселу перерву». 

1 квітня, розповідають у школі-ліцеї номер 6, відзначають кожного року. Цього вирішили провести для старшокласників так звану «веселу перерву». Учнів зібрали в актовому залі, де продемонстрували гумористичні сценки – здебільшого, зі шкільного життя.

ВАЛЕНТИНА КОЛЬБА, заступник директора з виховної роботи школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Наші учні – такі веселі хлопці, які завжди знаходять якісь цікавинки. Цього разу підготували такі маленькі мініатюри, які будуть цікаві для старшокласників та веселі одночасно. Підняти всім настрій, зробити сьогоднішній день таким незвичайним».

Розважали шкільну публіку ось ці хлопці – Микола, Андрій та Олексій. Усі вони є учнями ліцею. Себе хлопці називають тріо «Квашені огірки». Розповідають: ідеї для своїх мініатюр інколи запозичують у відомих коміків. Хоча здебільшого придумують самі – адже теми підкидає саме життя.

Тріо «КВАШЕНІ ОГІРКИ»:

«Життя в школі – воно завжди є смішне і цікаве, і придумати можна безліч різних веселих сценок. І розіграти їх завжди цікаво».

Публіка сприйняла юних коміків на ура. Школярі були перевдягнені у різні костюми. До прикладу, учні одного з класів прийшли у піжамах та махрових халатах. У декого в руках – кава та газети.

АНДРІЙ ТКАЧ, учень 11-В класу школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Я почув, що щось в школі таке хочуть зробити. І я прийшов до класу, так як я староста: давайте, щось придумаємо. Якось так виникла ідея прийти в піжамі. І от, всі прийшли в піжамах, з газеткою, так, як зранку ходимо вдома».

Не залишився осторонь розваг з перевдяганням і педагогічний колектив.

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Оскільки сьогодні є 1 квітня, День сміху, день веселощів, то ми разом з учнівським самоврядуванням вирішили, що ми повинні прийти в школу в якомусь оригінальному, нестандартному для учнів і для вчителів одязі. Таке ми проводимо щорічно. Минулого року наші вчителі прийшли в шкільному дитячому одязі.  Ті речі, які пов’язані з екстравагантним виглядом, вони найбільше вражають – це форма військових. Оскільки в нас є друзі, які нам дали в оренду костюми, то я і вчитель історії Олег Петрович в таких військових мундирах. Ми вважаємо, що вони личать до сьогоднішнього шкільного дня».

В свою чергу, телеканал ІНТБ бажає, не зважаючи на щоденні труднощі та проблеми, знаходити в своєму житті місце для позитиву. І не лише у День сміху.

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!