У Тернополі борються з корупцією силою «Ядра»

Автор:     Опубліковано: 29 Квітня 2014 о 17:49    324 переглядів

Ось уже місяць, як тернопільська громадськість спільно виводить на «чисту воду» місцевих чиновників. Якщо раніше кожна організація вела цю війну самостійно, у тій чи іншій галузі, то тепер вони створили ОЗГ «Ядро». Абревіатура розшифровується, як Об’єднання заради громади. «Ядро» заснували 7 громадських організацій. Кажуть, готові розширятися і надалі, але члени Об’єднання мають бути справді дієвими і абсолютно неполітичними.

НАТАЛКА КОЛТУН, представник ОЗГ «Ядро»:

«Хто може долучитися? Громадські організації, які є просто на папері і нічим не займаються, тобто вони юридично зареєстровані  – нас не дуже цікавлять. І ті, які мають причетність до політиків тих, чи інших також вибачайте».

В «Ядрі» кажуть, кожна організація, що входить в Об’єднання працює над обраним напрямком. Одні контролюють роботу міської ради, інші, до прикладу, правоохоронні органи. Кожна з ланок ОЗГ вже має певні результати роботи, хоча зазначає – це тільки початок. Працювати обіцяють максимально відкрито та прозоро.

ЮРІЙ ОСТАП’ЮК,  заступник голови  ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Наша основна діяльність це є контроль за дотриманням порядку в місті, законності дій працівників ДАІ та міліції».

ЯРОСЛАВ КОЛОДІЙ,  член ради громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля»:

«Напрямки, які є в РБТ – це є інформаційний, антибюрократичний, антикорупційний, антирейдерський, а також це є напрямок навчання».

ТАРАС БІЛАН,  представник ГО «Тернопільські підсумки»:

«Однозначно, що якщо ми будемо проводити, якісь заходи, ми будемо їх проводити в межах чинного законодавства. Всі документи я вам буду висвітлювати».

В ОЗГ також планують делегувати своїх представників у громадські ради при УМВС, ДАІ, митниці, прокуратурі та інших органів діяльність, яких входить у сферу контролю  членів «Ядра».

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!