У Тернополі капітально відремонтують вулицю Карпенка

Автор:     Опубліковано: 25 Квітня 2014 о 18:54    518 переглядів

У Тернополі продовжують ремонтувати дороги.

Першою цього року взялися капітально ремонтувати вулицю Пушкіна, що на масиві «Сонячному». Наразі, розповідають у міській раді, встановили бордюри та дорожню основу. Щоб завершити роботи на цій вулиці, необхідно ще вкласти 2 шари асфальтобетонного покриття. При сприятливій погоді на це знадобиться близько 2 днів.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

 

«Якщо чесно, я працюю в комунальній службі 29 років, я не пам’ятаю, коли її ремонтували. Можете собі уявити, скільки років вона не ремонтувалася».

Капремонт вулиці Пушкіна обійшовся майже в мільйон гривень. На черзі – вулиця Карпенка. Роботи на цій ділянці коштуватимуть вп’ятеро дорожче.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Ми тільки чекаємо завершення тендерних процедур і буквально, я думаю, десь початок травня, число 10, ми будем приступати до вулиці Карпенка. Там трошки довше буде, тому що ділянка дуже велика. Ну, 5 мільйонів – це вже великий об’єм робіт».

Також, розповідає Олег Вітик, продовжують і поточний ремонт доріг міста.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Не секрет, що цього року ми з зими вийшли набагато краще, чим попереднього року. І в нас таких великих проблем, в принципі, не було. Але маємо можливість більше виконати робіт не на так званих «пожарних» об’єктах, а там, де нам дійсно планово треба зробити».

В першу чергу, каже Олег Вітик, відремонтують магістральні вулиці, на які потрібно нанести дорожню розмітку. Впоратися з цим завданням комунальники повинні до 31 травня. Нагадаємо, на поточний ремонт цього року виділи більше 8-ми мільйонів гривень. На капітальний – близько 23-ох.

 

залишіть коментар