У Тернополі призначення начальника обласної міліції посварило громаду

Автор:     Опубліковано: 5 Квітня 2014 о 08:39    272 переглядів

Сьогодні у Тернополі під обласним управлінням внутрішніх справ було гаряче. Усе через призначення на посаду головного міліціонера області Василя Облещука. Частина людей виступала проти нього, інша ж навпаки – за. За підсумками відкритого кадрового конкурсу з підбору керівників міліції кандидатуру Василя Облещука схвалено на посаду начальника обласного управління внутрішніх справ у Тернопільській області.  Про це напередодні ввечері повідомив заступник міліцейського міністра Сергій Чоботар. А вже сьогодні під стінами обласної міліції у Тернополі зібрався натовп обурених городян. Переважно – представників політикуму від «Свободи» та УДАРу.

ІГОР КОСТЮК, учасник пікету:

«Ця людина вже себе заакредитувала на попередніх посадах у правоохоронних органах подіями такими, як 9 травня минулого року, коли під його командуванням «Грифон» змітав націоналістів».

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, депутат Тернопільської облради:

«Ми всі недавно пам’ятаємо про взяття Тернопільської обласної адміністрації. Де ми проводили мирні пікети. Де ми заходили в нашу обласну раду. Де нам знов же ж таки перешкоджав і керував цим процесом пан Облещук».

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України:

 «Звісно, що це обурює громаду, що прислужника режиму Януковича, який служив Сакові, які давав злочинні вказівки зараз призначають в.о. керівника обласної міліції в Тернополі. На це громада ніколи не піде».

У розпал виступів невдоволених кандидатурою Василя Облещука до пікету приєдналися і прихильники міліціонера. Дійшло навіть до сварки і взаємних образ.

СЕРГІЙ АНСІБОР, тернополянин:

 «Я виступаю за Облещука. Я з ним працював, я його знаю. Це єдина порядна людина. Подивіться, що він має, от і все. Більше нічого. Це тако про Облещука хочу сказати. Що він має і що він нажив. І якби не він, то була б тут така сама бойня з хлопцями молодими, як у Вінниці, як у Житомирі. Це завдяки йому. Не Саку – генералу, а завдяки йому тільки получилось так, що тут люди всі нормально живі і здорові».

  «Вона прийшла в Верховну Раду на серцях людських, людей, хто віддав життя. А оце молода людина, якому ще молоко мамине не висохло на губах, який хамить старшим людям. _ Ви мені не розказуйте, я батько двох дітей. – Тихесенько. Тихо – Я не буду тихесенько. Ви мені не маєте права нікому закривати рот. Я маю право висловлюватись. Люди мають право висловлювати свою думку. Громада. – Рота закрий. Закрий рота. Може в спідницю тебе вдягнути».

Ще на початку пікету організаторів запросили в приміщення обласної міліції. Але – без журналістів. Про що говорили «свободівці» із правоохоронцями достеменно невідомо. Врешті прийняли рішення у неділю провести на Театральному майдані так звану «люстрацію» претендентів на посаду керівників силових структур.

залишіть коментар