В медуніверситеті обрали «СтудМіс ТДМУ-2014»

Автор:     Опубліковано: 5 Квітня 2014 о 08:40    377 переглядів

Довгоногі, красиві та розумні. В медуніверситеті обрали «СтудМіс Тернопіль-2014». Дефіле і таланти конкурсанток бачив наш Тарас Бурак. Щоб потрапити до фіналу «СтудМіс ТДМУ-2014» красуням довелося поборотися. З трьох десятків  реальний шанс на перемогу отримали  лише 8. Чимало з учасниць на ниві конкурсів краси  – першопрохідці.

Анастасія Лисятинська, учасниця конкурсу «СтудМіс ТДМУ-2014»:

 «Мені хотілося просто показати себе. Порівняти себе з  дівчатками, поспілкуватися з ними більше, виступити на сцені. Показати свої костюми, виразити свій талант».

АННА КУЗИШЕН, учасниця конкурсу «СтудМіс ТДМУ-2014»:

«В першу чергу перебороти в собі якийсь страх. Вийти перед всіма, показати свій талант, показати себе і вміти просто висловитись».

Взяла участь в конкурсі й іноземна студентка. Ребека Огунємі з Нігерії. Приїхала у Тернопіль, щоб стати лікарем. Дівчина каже, цей конкурс має для неї особливе значення.

ПЕРЕКЛАД:

Ребека Огунємі, учасниця конкурсу «СтудМіс ТДМУ-2014»:

 «Я дуже пишаюся, що беру участь у цьому шоу. Перш за все, це показує рівність між чорношкірими студентами і українськими студентами. Воно показує, що ми однаково красиві, як чорношкірі, так і білі. Тобто це робить рівними всі нації. Я дуже пишаюся і це робить мене більш впевненою. І я щаслива, що беру участь».

Як і на всіх конкурсах краси майбутні лікарки демонстрували, на що здатні у різноманітних конкурсах. Серед них: дефіле, вихід у вишиванці та вечірній сукні. Змагалися дівчата також своїми талантами та інтелектом.

БОГДАН КУЛІКОВСЬКИЙ, організатор конкурсу «СтудМіс ТДМУ-2014»:

 «Інтернет симпатії, глядацькі симпатії, є елегантність, ніжність, артистичність, інтелект. Але окрім цього, ще будуть 3 номінації. Це друга віце-СтудМіс університету, перша віце-міс університету і головна переможниця – СтудМіс  ТДМУ-2014».

Перемогла у конкурсі, майбутній стоматолог – Валентина Кузьмінська. Тепер вона представлятиме свій університет на конкурсі «СтудМіс Тернопіль-2014». Окрім корони, їй подарували ще й подорож у Прагу. До речі, уже незабаром майбутні медики планують обрати ще й містера університету.

залишіть коментар