В тернопільських дітей – новий басейн

Автор:     Опубліковано: 3 Квітня 2014 о 21:30    1 217 переглядів

 

 Тернопільським дітям подарували нове місце, де можна поплавати. Свіженький та повністю відремонтований басейн   біля двадцятої школи сьогодні першими протестували п’ятикласники. Про їхні враження знають наші кореспонденти.

П’ятикласниці з 9-ї школи зазвичай на плавання їдуть в центр. Сьогодні ж першими плавають в новому басейні на Бамі. Кажуть тепер тренуватись будуть тут.

БЕЗ ТИТРІВ:

« Сюди буду ходити, бо мені подобається»

« Подобається, що немає там глибини і можна плавати туди-назад»

Від старого басейну залишилось фактично лише приміщення та чаша. Всю систему повністю замінили. Відремонтували місце і з середини. На це місто витратило півмільйона гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

“Ремонті роботи велися фактично півроку, в цьому році залишкові роботи були проведені, загалом вартість робіт – 500 тис. грн., це повістю чаша басейну, система води, кондиціонування, душові, роздягальні, повністю весь по суті спортивний комплекс”.

Проте трата грошей оправдана, кажуть ті хто реконструкцією займався. Тепер басейн з автономним опаленням, та і воду міняти треба буде не щотижня, а раз на рік. Це суттєва економія місцевих коштів на утримання комплексу.

залишіть коментар