В Тернополі затримали 15 повій

Автор:     Опубліковано: 24 Квітня 2014 о 17:31    369 переглядів

 

15 молодих дівчат та три дорослі жінки. Так виглядала група «бізнес-леді».  Займались найдревнішою професією – проституцією. Найчастіше – послуги надавали одразу ж в розважальних закладах, але і мали вже налагоджену співпрацю з готелями та саунами Тернополя.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник обласної міліції:

“Була ціла схема розроблена відносно конспірація, була попередня домовленість з окремими власниками готелів, саун, куди виїжджали обумовлювали умови роботи, був відповідний підбір”

Сутенерки – пані з досвідом, вже раніше були засуджені. Серед них – тернополянка, хмельничанка та їхня подруга з Молдови. Для дівчат влаштовували справжніх кастинг – віковий ценз, зовнішність, відсутність сім’ї та звичайно бажання працювати. Проходили медогляд та навіть навчання. Ціна – від 200 до півтори тисячі. У списку клієнтів, кажуть в міліції, були і імена місцевих бізнесменів.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник обласної міліції:

« Під час обшуку були вилучені значні кошти, цінності і основне, що вилучили – записники зі списками клієнтів».

Секс-бізнес – справа завжди важка, бо викрити таких леді важко. Міліція стежила за дівчатами більше місяця. Сьогодні організаторкам загрожує до 5-ти років, дівчатам же – лише штраф і трохи більше ніж 300 гривень

залишіть коментар