В Україні стрімко дорожчає бензин

Автор:     Опубліковано: 9 Квітня 2014 о 18:08    170 переглядів

З кожним днем вартість бензину та дизпалива на автозаправках нашого міста зростає на 20 – 40 копійок – бідкаються водії. Сьогодні  за літр пального вони віддавали майже 15 гривень.

АНДРІЙ, водій:

«Заправляю машину кожен день. А ціни на пальне зросли майже на 50%. – За який період часу? – За місяць часу. Дизель, рахуйте був 9,20, я заправляю дизель, то зараз дизель вже 13 гривень. То це на цій заправці. А рахуйте, що на інших ще дорожче».

ВОЛОДИМИР, водій:

 «Кожен день 20 коп. Дуже у великому темпі. Кожен день 20 коп. – це дуже великий темп. Хоча б в місяць 20 коп. але не кожен день ».

БОГДАН, водій:

 «Я просто по місяцю можу сказати. В мене, якщо чесно – в 2 рази. Хоч ціна, відносно, зросла менше, але в мене виходить практично в 2 рази більше затрат. Я по спеціальності бухгалтер і я порівняв, скільки я потратив за 1 місяць і скільки проїхав. Пробіг майже однаковий, а ціна по затратах майже в 2 рази».

Щоденний ріст цін на пальне тернопільські водії пов’язують із курсом долара та останніми подіями в Україні. Також кажуть, кілька років тому на 100 гривень заправляли півбаку бензину, а зараз і 10 літрів за ці ж гроші купити не можуть. Проте, наразі, залишати свій та пересідати на громадський транспорт –  не готові.

БОГДАН ,водій:

 «- Не плануєте пересідати на громадський транспорт замість цього? – Розумієте, це моя робоча машина. В мене є своя легкова і вже настільки привик, що навряд чи можна пересісти».

ВОЛОДИМИР, водій:

 «Не дозволить мені на громадському транспорті заробляти гроші. А так хоч чуть-чуть якийсь вихід. Ну, менший заробіток але заробляємо помаленьку. Мусим триматися».

Також водії кажуть, теперішні ціни на пальне їх лякають, автомобіль став не засобом пересування а предметом розкоші.

залишіть коментар