Вуличний університет цьогоріч читатиме лекції про проблеми міста

Автор:     Опубліковано: 18 Квітня 2014 о 17:41    224 переглядів

Про те що було і як буде, говорили студенти, чиновники та історики на другій, у цьому році, відкритій лекції Вуличного університету.

Вперше за два роки, на відкриту лекцію, зібрались у закритому місці. Не щоб пересадити студентів з стін у стіни, а щоб не намокли під квітневим дощиком. Запланували поговорити про те, яким місто було, і яким його хочуть бачити.

ІГОР БІЛИК, організатор Вуличного університету:

“Цього року ми вирішили приурочити все до Дня міста, до екології і взагалі зробити більше акцент на пізнанні свого міста”.

 Віталік каже, хоч програміст, а не історик, і навіть не з Тернополя, послухати все одно цікаво. Привів з собою і кілька друзів.

ВІТАЛІК, прийшов на лекцію:

” Я з міста Збараж, але знаю достатньо про Тернопіль, ну а про замок не дуже”

Загалом студентів зібралось небагато, всього-на-всього близько десятка. Слухали історика-викладача з педагогічного та ставили питання міському голові. Зокрема цікавились, чи не повернути стару назву – Тарнопіль. Дійшли висновку, пропозиції слухати будуть, але відбирати справді конструктивні.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

« Щоб не тільки про це говорила влада, мені цікаво чути думку молоді, бо сьогоднішня молодь – це завтрашнє майбутнє, і вам тут жити, а ще це завжди креатин, завжди максималізм, нову ідеї, нам потрібно постійно чути ваші пропозиції, що в місті варто змінити»

Вуличний університет – унікальна українська програма, хоча і не нова. Так шукав істину з студентами просто неба ще Сократ. Кілька років тому цю традицію зробили соціальним проектом. У Тернополі Вуличний університет вже прочитав до десятка лекції.

 

залишіть коментар