Вже відомо, хто штурмував міськраду у п’ятницю

Автор:     Опубліковано: 28 Квітня 2014 о 19:35    256 переглядів

Про те, що поряд із тернополянами, які під стінами міської ради у п’ятницю, відстоювали власні права, були і представники кримінальних угрупувань, міський голова Тернополя заявляв ще 25 квітня. Тоді ж  говорили і про те, що в натовпі була зброя. Тепер Сергій Надал заявив, зброя була не лише під стінами міськради, але й в сесійній залі у деяких з тих людей, які прийшли звернутись до депутатів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Перше. Про небезпеку проведення таких дій вплоть до захоплення приміщення  Тернопільської міської ради, про підпалення приміщення, про знищення майна нас попереджали перед тим правоохоронці, які мали цю інформацію від своїх інформаторів. Інформація була про те, що в Тернопіль з’їжджаються кримінальні елементи з Луцька, Львова, з Тернопільської області».

Міський голова також додав, правоохоронці ідентифікували багатьох активних діячів буремних 90-х, назвав прізвища деяких з учасників та ймовірного ватажка.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «І на сайтах багатьох тернопільських Інтернет-видань і вже загальноукраїнських з’явилося прізвище так званого Жені Степанова. Керівника кримінального угрупування «Аракс», яке займалося рекетом, торгівлею людьми, іншими кримінальними злочинами. За що він відбував покарання в  Португалії і все ж таки, декілька років тому повернувся на Україну».

Також міський голова зазначив, що в місцевого криміналітету були свої інтереси у вчинені таких дій. Серед іншого, вони хотіли отримати землю у парку Шевченка, але їм відмовили.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Було декілька цілей. Перш за все під виглядом того, що нібито натовп радикалізувався  і невимушено відбувся штурм міської ради була мета під видом цього протесту захопити будівлю Тернопільської міської ради. Заставити депутатів проголосувати потрібні їм рішення по виділенню землі і по МШЕДу для їхньої структури і ряду інших питань».

Сергій Надал переконаний, треба провести детальне розслідування. Винні мають понести покарання та компенсувати місту витрати за відновлення пошкодженого майна. Правоохоронцям варто використати цей досвід для недопущення подібних випадків в майбутньому.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!