Задекларувати свої доходи заохочували відомі тернополяни

Автор:     Опубліковано: 8 Квітня 2014 о 18:28    400 переглядів

Виконати свій громадянський обов’язок, а саме – прийти і відзвітувати перед державою про своє майно та прибутки, закликають тернополян відомі особи міста. Як це робити – демонструють на власному прикладі. Запевняють – декларують чесно і своєчасно. Головне – усвідомити, що держава розвиватиметься тільки у тому випадку, коли податки платитиме кожен.

ЯРОСЛАВ ЛЕМІШКА, народний артист України, директор Тернопільської обласної філармонії:

«Я був дуже багато років за кордоном. І там існує святе правило – людина повинна померти, і обов’язково сплатити податок. Тому я сьогодні тут. Ми думаємо, що нарешті оці податки, що ми сплачуємо, підуть туди, куди вони мали йти весь час, по крайній мірі, 20 з лишком років незалежної України».

ОЛЕГ КАРАВАНСЬКИЙ, директор ПАТ «Тернопільгаз»:

«Все починається, напевно, з того періоду часу, коли батьки заклали те, що завжди у своєму суспільстві треба надто поважати людей, надто поважати ту державу, в якій ти живеш.  А, відповідно, що таке держава? Держава – це десь частинка того, що регулярно люди, які певні кошти заробляють, повинні підтримувати державу своєчасною сплатою тих податків, які на нього є відповідальними».

ГРИГОРІЙ ДРАПАК, народний артист України:

 

«Я був в Америці. Я це всім розказую, там саме страшне порушення закону, якщо ти не заплатив податок. Колись відомого злочинця, такий Аль Капоне був, так його ні за що не могли посадити, а посадили за те, що він не заплатив податки. Якби у нас так було, то було би дуже добре».

В Головному управлінні Міндоходів в області кажуть: про необхідність подання декларацій та сплати податків нагадували тернополянам  неодноразово, в різні способи. Акція із залученням місцевих артистів та бізнесменів має ще більше заохотити до декларування доходів.

ПЕТРО ЯКИМЧУК, начальник Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів в області:  

«Саме в цей час, тяжкий час для країни, декларування доходів дозволить забезпечити відповідне фінансування місцевих громад для підтримання тих соціальних програм, які на сьогодні є досить важливими для всієї країни, і для нашого міста в тому числі».

Наразі мешканцями Тернопільського району та безпосередньо обласного центру подано 1800 декларацій на майже 47 мільйонів гривень. Нагадаємо, задекларувати свої доходи потрібно до 1 травня.

залишіть коментар