Закусочну на території залізничного вокзалу знову перевірили

Автор:     Опубліковано: 16 Квітня 2014 о 18:18    455 переглядів

Закусочна на території залізничного вокзалу знову у центрі уваги. Сьогодні активісти вкотре відрядили туди неповнолітнього за алкоголем. Місяць тому купити оковиту юнакам вдалося. Як відомо продавщицю з місця роботи звільнили. Чи збереже роботу теперішній працівник? – Далі. Активісти Тернополя знову перевірили закусочну на залізничному вокзалі. Двоє хлопців, один з яких повнолітній, зайшли у заклад, який під час минулої, так званої контрольної закупки, попікся на продажі алкоголю неповнолітнім. Цього разу, за словами хлопців, 17-річному знову пощастило придбати чарку.

НАЗАР, активіст:

 «Мені 19 років. От зайшов з колегою сюди. По великому рахунку йому нема 18 років. Але запитали паспорт тільки в мене, ось. Чому так, не знаю. Після того, вже мужчина ще раз підходив, перепитував чи є 18 і просто на слово повірив. Якось так».

ІВАН, неповнолітній:

 «В мого друга спиталися документи, а в мене нічого і я оплачував».

Продавець закладу розповідає свою версію, як все відбувалося.

АНДРІЙ, продавець:

 «Підійшло до мене двоє людей. Замовили 2 по 100, 2 пива і 2 гарячі канапки. Я був засумнівався і запитався, чи є їм по 18, вони відповіли що є. Один з них показав паспорт, що є 18 років і я продав. Все».

Потроху розмова активістів з персоналом, із приміщення перемістилася до входу закладу. На захист продавця виступила кухар закусочної. Вона не приховувала свого обурення від візиту активістів.

кухар закусочної:

 «Він показав паспорт. Сказав дай мені 2 по 50 і ще щось дві канапки, чи що… Він налив і дав. Приходить якась людина – платить гроші. Хто знає? Я беру 2 по 50. Чи я буду пити з хлопом чи я буду пити з бабою. Він відпустив тій людині, що показала паспорт. Ви мене розумієте, що я до Вас говорю? Чому ви робите наїзди на нас?».

На продаж алкоголю неповнолітньому у закусочній відреагувала міліція. Оцінивши ситуацію, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу станції Тернопіль, зробив попередній висновок.

ВОЛОДИМИР ДОВГАЛЬ, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу на станції Тернопіль:

«Ситуація являється неоднозначною. Так як продавець стверджує, що він попросив в них паспорт. І пред’явив паспорт лише 1. А повнолітній з неповнолітнім вказують протилежне. По даному факту буде проводитися перевірка. Якщо доведеться, що бармен таки продав неповнолітньому алкогольні напої, його буде притягнуто за частиною другою ст. 156 кодексу України про адмінправопорушення».

Дана стаття передбачає штраф від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Рішення про розмір стягнень у таких ситуаціях приймає інспекція України з питань захисту прав споживачів, зазначив Володимир Довгаль.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!