Зграя собак лякає людей на «Східному»

Автор:     Опубліковано: 2 Квітня 2014 о 19:21    316 переглядів

 

 На «Східному» зграя собак не дає проходу людям. Чіпають навіть дітей. Люди кажуть, виною тому ті, хто щодня собак підгодовує. Служби ж які за це мали би відповідати, поки що проблему вирішити не можуть. Подробиці – далі.

До нашої редакції звернувся ось цей чоловік. Його звати Роман та працює він у  тренажерному залі на вул. Лесі Українки. Каже щодень переживає за своїх клієнтів, бо тут бігає зграя псів.

РОМАН,  боїться за своїх клієнтів:

“Існує пані, яка підгодовує собак, вони тут перебувають, очікують її. За принципом зграї, ці собаки згуртовуються, нападають на людей, на дітей, це було неодноразово”.

 Жаліються на невідому пані і в перукарні, яка поруч з громадською зупинкою. Кажуть, працівників собаки знають, тому не чіпають. А от людей, які чекають на маршрутку лякають постійно.

СОЛОМІЯ, працює в перукарні біля зупинки:

” Нас вони не чіпають, але є жінка, яка їх підгодовує постійно, вони не голодні, можливо діти якісь йдуть, знаєте і вони тако»”

Роман нам на камеру свого мобільного відзняв ось ці кадри.Тут зграя псів не дає проходу людям. А їх тут щодень проходить багато. Комунальники поки таку проблему не коментують, кажуть візьмуться за неї з середини квітня.

залишіть коментар