Знедоленим тернополянам до Великодня вручили подарункові пакети

Автор:     Опубліковано: 18 Квітня 2014 о 18:11    412 переглядів

Працівники соціальних служб напередодні Великодніх свят вручили незахищеним верствам населення близько півтисячі подарункових пакетів. До них, серед іншого увійшли крупи, цукор, масло та паска.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Цього року нам вдалось зробити достатньо такі великі повні набори самих необхідних продуктів, які треба людям на святкування. І я би хотів користуючись можливістю, подякувати всім тим підприємцям, всім тим небайдужим, хто долучається, хто перерахував кошти на благодійні рахунки Фонду соціального страхування, а також нашим місцевим виробникам. Це і птахофабриці, і хлібзаводу, які долучилися, щоб допомогти продуктами, які були передані людям».

Тернополянка Надія Іванівна одна з тих, хто таку допомогу отримала. Вона каже, нікого з рідних уже немає. Залишилась зовсім сама. Грошей на усе не вистачає, тому такий подарунок на свята для неї став дуже доречним.

НАДІЯ ІВАНІВНА, тернополянка:

«Ну, а продукти, то як нам. Звичайно дорого. Для нас це дуже великий подарок».

Допомогти знедоленим зовсім нескладно. Часом їм достатньо просто доброго слова. Тому у це світле свято роззирніться навкруги, можливо саме вашої підтримки, хтось дуже потребує.

залишіть коментар