164 випускники цьогоріч отримають золоту медаль

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2014 о 00:30    485 переглядів

Вже у ці вихідні випусники тернопільських шкіл відкриють двері у доросле життя. А перед тим їх чекає останнє шкільне свято. 31 травня молоді люди відзначатимуть випускний.

 

Щорічний парад випускників – це не лише свято для самих вчорашніх учнів, а й яскраве видовище для тернополян. 31 травня вже за традицією молоді люди разом з вчителями пройдуть урочистою ходою від Надставної церкви до міського стадіону. Вирушить колона о 14 годині.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Буде оркестр, будуть колони медалістів, будуть загальноосвітні заклади, починаючи з Української гімназії. Все має бути традиційно, так, щоб свято відбулося. І кожен рік  на це свято чекають всі тернополяни».

Після параду свято продовжиться на міському стадіоні. Цього року, зазначає Ольга Похиляк, візитівки шкіл будуть зачитувати не ведучі, а директори навчальних закладів – кожен про свою школу. Їх записали заздалегідь. Також традиційно нагородять медалістів та відзначать переможців конкурсу вишиванок.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Буквально ще вчора другий етап відбувався відбіркового конкурсу. Справа в тому, що дуже гарні, ексклюзивні речі готували наші випускниці, працювали дизайнери. І дехто дошивав. Бо вже два тижні тому відбувся перший етап конкурсу. Важко було вибрати кращих з кращих, тому що дуже багато. З кожним роком тих, хто хоче йти в вишитому костюмі чи платті на випускний вечір, стає все більше».

Нагороди сумою в 500 гривень отримають десятеро випускників, чиї однострої визнають найкращими. Загалом, за словами Ольги Похиляк, свято пройде під вкрай актуальною темою «Молодь єднає Україну». Втім, всіх деталей святкової програми, в управлінні освіти – не відкривають. Так само, як і не розголошують, хто із «зірок» завітає на свято цьогоріч.

В свою чергу в Державтоінспекції нагадують водіям: через парад випускників 31 травня проїхати можна буде не всюди.

МИКОЛА ІГНАТЧЕНКО, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

«В період з 13:30 до 15:00години буде частково обмежуватися рух в центральній частині Тернополя, а саме – по вулиці Руській, від озера і до центрального стадіону. Державтоінспекція звертається до водіїв по можливості в цей період часу уникати проїзду даних вулиць, щоб не опинитися в заторах».

Загалом у Тернополі цьогоріч 1468 випускників. З них 164 – претенденти на золоту медаль. Ще 31 – на срібну.

залишіть коментар