300 робіт юних авторів представили у художньому музеї

Автор:     Опубліковано: 20 Травня 2014 о 20:48    151 переглядів

Близько трьохсот робіт 15 художніх шкіл області представили на виставці «Творчість юних 2014».  Кожен виріб – особливий, адже кожен автор вклав у нього не лише вміння, але й часточку своєї душі.

ІГОР ДУДА, директор Тернопільського обласного художнього музею:

 «Різноманітні в технічному і тематичному відношенні ці роботи. І кожний знайде для себе щось цікаве».

Учениця Тернопільської школи мистецтв Анна Кравець на виставці представила 2 свої  роботи. Одна з них – «Молитва за Україну».

АННА КРАВЕЦЬ, учениця Тернопільської школи мистецтв:

«Потрібно більше миру в країні. Це я якраз хотіла зобразити в цій роботі».

У стінах музею таку виставку проводять вже 19 рік поспіль. Роботи виготовлені дітьми є цікавими та привертають увагу глядача, каже директор Тернопільської художньої школи Євген Чопик. Він додає, замислюватись над віком авторів немає сенсу.

ЄВГЕН ЧОПИК, директор Тернопільської художньої школи:

«Інколи думають: «а, дитяча виставка. Що там можна побачити?» То для наших глядачів хочу сказати таке: дуже часто на художні виставки люблять приходити вже дорослі, серйозні художники. Бо інколи подивившись таку дитячу виставку вони черпають якісь думки для своєї творчості».

Виставка робіт «Творчість юних 2014» у художньому музеї триватиме впродовж 2-ох тижнів. Найкращі та найоригінальніші витвори традиційно залишать у фонді музею. Їх у майбутньому планують об’єднати в експозицію, щоб відтворити, як з кожним роком погляди на мистецтво у юних авторів змінюється.

залишіть коментар