Друкарню, яка ймовірно розповсюджувала політичну «чорнуху» виявили в Тернополі

Автор:     Опубліковано: 8 Травня 2014 о 13:55    690 переглядів

В нашому місті виявили друкарню, яка ймовірно розповсюджувала газети із замовними статтями на Петра Порошенка. Нагадаємо, в перших числах травня в своїх поштових скриньках тернополяни знаходили видання із назвою «Тільки факти». Без вихідних даних, проте з публікаціями, в яких обливали брудом цього кандидата. Вчора ввечері члени його тернопільського Штабу знайшли підприємство, де, можливо, друкували ці  газети.

Позавчора в ефірі телеканалу ІНТБ ми показували, як виглядає газета «Тільки факти». На прес-конференції довірена особа Петра Порошенка Степан Барна закликав громадян не вірити змісту видання і переконував, це звичайна замовна «чорнуха».

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії П.Порошенка на Тернопільщині:

 «Поширюється брехлива інформація про кандидата в Президенти Петра Порошенка. Це відбувається не тільки в Тернополі, це відбувається по всій Україні. Без жодних вихідних даних, авантюристичним способом, ця газета поширюється по скриньках в Тернополі, Львові, Франківську».

Це перший випуск «Тільки фактів». А вже наступного дня, після прес-конференції, члени місцевого Штабу Порошенка отримали повідомлення про те, що вже другий номер газети готовий до друку і розповсюджує ці скандальні видання тернопільське приватне підприємство.

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії П.Порошенка на Тернопільщині:

«Тільки факти» – це новий випуск газети, який поширюється мільйонними тиражами по Україні. Цей факт встановлений, ось у нас є чіткі підтвердження. Найцікавіше на що варто звернути увагу, що файл прийшов від Волянського Віталія від «Батьківщини».

Те, що готовий, зверстаний макет газети надіслали на електронну адресу представники «Батьківщини» підтвердили і працівники друкарні.

 «Закинули цього! А хто закинув? «Батьківщина». Це зі Штабу Деревляного».

В підприємства, як з’ясувалося, співпраця із місцевою «Батьківщиною» є. Згідно з офіційним договором, там друкують партійну газету із назвою «Наша Батьківщина».

 «Запитання: Тобто Вам закинули, Ви її отримали. Відповідь: І все. І дальше ніякого руху не було. Ось, що ми друкуємо, це сьогоднішня газета. От і йдіть в «Батьківщину», в редакцію Деревляного, причому тут ми».

Ми звернулись за коментарями до прес-служби Тернопільської обласної організації «Батьківщина». Там відповіли стисло: так, на підприємстві друкується їх партійна газета, але до «чорнухи» вони не причетні. Сьогодні цією справою займається міліція.

залишіть коментар