Футбольний сезон для тернопільської «Ниви» завершився бойовою нічиєю

Автор:     Опубліковано: 30 Травня 2014 о 22:56    283 переглядів

Останню гру перед літнім відпочинком зіграла тернопільська «Нива». Вчора «жовто-зелені» вдома приймали кіровоградську «Зірку». Без допомоги наставника господарі поля відбігали всі 90 хвилин матчу, який завершився нічиєю. Із запізненням на кілька хвилин розпочався матч «Ниви» з кіровоградською «Зіркою». Стартовий свисток не пролунав до того часу, поки працівники стадіону не усунули недоліки з воротами. Після початку гри, атаки обох команд не завершувались реалізацією. Нульовий рахунок залишався до 37 хвилини. Вийти вперед вдалося гостям. Проте на перерву команди пішли з нічийним рахунком 1:1, адже у доданий у першому таймі час «жовто-зелені» змогли зрівняти цифри на табло. Під завісу матчу футболістам «Ниви» вдалося вийти вперед. Але перевага господарів тривала недовго. Гравці «Зірки» змогли зрівняти рахунок всього за 2 хвилини. Кінцевий результат матчу – 2:2.

АНАТОЛІЙ БУЗНІК, головний тренер ФК «Зірка» (Кіровоград):

«Тернопольский футбол всегда отличался характером, боевитостью. Пол команды уже судорги хватают, а все равно бьются, все равно каждый мяч, каждое единоборство питаются выиграть. И получилось так, что по первому тайму растеряли свое преимущество которое имели. Не реализовали его. Не шел сегодня последний пас. Футбол не прощает этого. Получили мячи в свои ворота. Хорошо что еще успели отыграться ».

Виконуючий обов’язки головного тренера «Ниви» Богдан Самардак, через санкції за поведінку його футболістів у грі з «Геліосом», змушений був спостерігати за матчем його підопічних з    ФК «Зірка», із глядацьких трибун. Останнім поєдинком перед відпочинком, як і сезоном загалом, наставник «жовто-зелених» задоволений.

БОГДАН САМАРДАК, в.о. головного тренери ФК «Нива» (Тернопіль):

«Є невідомий нікому і ми його не розкажемо дух «Ниви». Мабуть це сьогодні зіграло не останню роль. Я дуже вдячний всім до одного футболіста, які були на лаві і були на полі. Ніхто не може їм сказати, що вони не хотіли грати чи відбивали номер. Мені гра дуже сподобалась. Я її бачив з висоти де все видно».

Наразі існування «Ниви» продовжує перебувати під знаком запитання. Проте гравці тернопільського клубу дивляться на майбутнє команди з позитивом.

АНДРІЙ ДОНЕЦЬ, захисник ФК «Нива» (Тернопіль):

«Я дуже вдячний футболістам, тренерам. Хочу подякувати вболівальникам, які нас підтримували. Я думаю, що така команда як «Нива» повинна рости і процвітати в Тернополі. Бо Тернопіль таке місто, яке дуже любить футбол».

Після останньої гри сезону Андрій Донець говорити про футбольні плани на наступний чемпіонат не хоче.

АНДРІЙ ДОНЕЦЬ, захисник ФК «Нива» (Тернопіль):

«Зараз я хочу просто відпочити. А далі буде видно».

Під час літнього міжсезоння, керівництво «Ниви» вирішуватиме насамперед фінансове питання. В другу чергу узгоджуватимуть, хто залишиться в команді, а хто її покине. Також визначатимуться з кандидатурою тренера.

залишіть коментар