Генерал-майора Сергія Кульчицького поховають завтра у Львові

Автор:     Опубліковано: 31 Травня 2014 о 08:25    367 переглядів

Завтра у Львові прощатимуться з колишнім тернополянином, генерал-майором Нацгвардії Сергієм Кульчицьким. Нагадаємо, вчора вертоліт, у якому він знаходився разом з іншими бійцями, збили терористи біля Слов’янська. Яким він залишиться у спогадах тих, хто його знав – далі у сюжеті.

Справедлива та чесна людина. Професіонал своєї справи. Таким згадують генерал-майора Сергія Кульчицього ті, хто його знав особисто. Олександр Варакута, полковник запасу Національної гвардії України розповідає – з Сергієм Петровичем був знайомий ще з часів служби.

ОЛЕКСАНДР ВАРАКУТА, полковник запасу Національної гвардії, голова  обласної організації Спілки Офіцерів:

«Я знаю Сергія Петровича як військового-професіонала. Чесний, порядний і підготовлений офіцер».

Народився в родині військового. Був другим командиром Нацгвардії у Тернополі. Після цього, розповідає Олександр Варакута, був переведений і на інші посади, служив у різних куточках нашої країни. В професійних навичках Сергія Кульчицького сумніватися не доводиться. Адже недарма він очолював управління Національної гвардії з бойової і спеціальної підготовки.

ОЛЕКСАНДР ВАРАКУТА, полковник запасу Національної гвардії, голова  обласної організації Спілки Офіцерів:

«Тобто, туди призначаються люди, які володіють тактикою, стратегією, вміють користуватися усіма видами зброї. На жаль, на жаль за оці 23 роки Незалежності України до військових ставляться так… по остаточному принципу, скажемо так – «та, це не потрібно»… А ми тепер бачимо».

Останні кілька років проживав у Львові. Прощатимуться Сергієм Кульчицьким завтра. Проводжати його в останню путь приїде і делегація з Тернополя. Поховають генерал-майора Національної гвардії на Личаківському кладовищі.

 

залишіть коментар