Головний ДАІвець області відзвітував громаді

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2014 о 22:05    405 переглядів

Головний ДАІвець області відзвітував громаді. Андрій Матрифайло розповів, як пройшов місяць на дорогах Тернопільщини. Свій звіт перед громадою начальник державтоінспекції  Тернопільщини розпочав із сумної статистики. Каже, кількість ДТП  у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в області  – зросла.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

 «В період з 13.03, коли ми зустрічались на попередньому засіданні по 12.05 на території області скоєно 63 дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими. В яких 9 людей загинуло, 94 травмовано. Теж, якщо порівняти за останній місяць минулого року – ріст».

Аварій більше, але тернопільські водії стали сумліннішими і почали менше порушувати правила дорожнього руху. Таке покращення, на думку Андрія Матрифайла, відбулося завдяки співпраці державтоінспекціїз громадськими організаціями.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

 «Станом на 12.05 працівниками ДАІ в області виявлено 7207 порушень дорожнього руху. За минулий рік станом на 12.05 було 15 721 порушення. Тобто у відсотках – 54,2 %. Що я хочу сказати, хочу ще раз наголосити, що немає палочної системи є порушення – ми його документуємо».

Представив громаді очільник обласної ДАІ і свого заступника. Ним став Олег Турлай. Чоловік починав свою кар’єру в патрульно-постовій службі міського відділу міліції.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«Роботу свою знає. Покрайній мірі цей напрямок роботи, яку він буде очолювати. Останнє місце роботи – посада начальник сектору кадрового забезпечення управління ДАІ в Тернопільській області».

Звітувати перед громадою Андрій Матрифайло буде і надалі. Наступну зустріч планують провести за місяць.

залишіть коментар