Корвет «Тернопіль», разом з іншими військовими кораблями, повернуть Україні

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2014 о 19:37    421 переглядів

Цього місяця Україна сподівається повернути з Криму військові кораблі, які були захоплені Росією під час окупації півострова. Серед них – корвет «Тернопіль» та буксир «Кременець».

Нагадаємо, нещодавно тернопільська делегація побувала в Одесі, де відвідала базу військово-морських сил України. За словами заступника голови облдержадміністрації Леоніда Бицюри, передали гуманітарну допомогу військовим та зустрілися з командуванням ВМС. Серед іншого, говорили і про долю захоплених в Криму українських кораблів.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Наскільки повідомило командування ВМС, є принципова згода російської сторони передачі всіх кораблів нашого флоту в Одесу. Мають забрати «Кременець» в період від 7 по 10 число. І згодом, ми орієнтуємся, на 17-18 число, вже, скажем, зустрічати наш корабель, корвет «Тернопіль».

За словами Леоніда Бицюри, значних пошкоджень корвет «Тернопіль» не має.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Він на ходу і може власним ходом рухатись. Так, зафарбовано номерний знак нашого корвету. Є призначений командир тимчасовий. Вже з російського боку. І навіть вже вони обговорювали питання виділення коштів на ремонт  корвету вже в власних силах, в складі російського флоту. Але ми чекаємо наш корабель, оскільки це – одна з найбільш боєздатних одиниць».

Щодо екіпажу корвету, то усі вони (а це – 60 осіб), перебувають на допоміжному судні «Шостка», в задовільних умовах. Леонід Бицюра запевняє – бойовий дух наших військовослужбовців високий. І вони готові продовжувати служити народу України.

 

залишіть коментар