Кубок мера з плавання вкотре залишається у рідному місті

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2014 о 21:08    231 переглядів

 

 

Цьогорічний Кубок міського голови – не міжнародний. Команди плавців з-закордону не приїхали, через події в Україні. Не було і груп зі Східних областей. Проте є і хороша новина – вкотре Кубок залишається у Тернополі.

Серед учасників – 160 хлопців та дівчат. Змагались у 12-ти дисциплінах та отримали майже півсотні комплектів нагород. Міський голова каже – і  дітей хвилює, що зараз робиться в країні, та попри це – спорт залишається популярним.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

” Незважаючи на не зовсім спокійні події в Україні, все-таки молодь займається спортом, продовжують приїжджати гості з інших міст, цього року взяло 160 учасників, особливо приємно, що Кубок знову залишається в Тернополі» .

Продовжують приїжджати, проте не всі. Команди з інших країн, а також зі Сходу, цьогоріч від участі відмовились…бо страшно їхати у серце Західної України.

МИРОН ФЕРЕНЦ, головний суддя:

“Змагання в нас трошки рівень впав, це пов’язано з тим, що до нас не приїхали закордонні спортсмени, бо попередні роки Кубок міського голови був міжнародним змаганням”.

З результатом у 99 балів переміг тернопільський плавець. Назар у спорті з шести років, більшу половину свого життя. Попри те, що сьогодні з Кубком, на святкування, каже, часу немає, бо вже треба готуватись до Чемпіонату України.

НАЗАР ТАНЬОВСЬКИЙ, володар Кубка мера:

« Хотілося би брати вищі нагороди, щоб мене бачили на Чемпіонатах світу, Європи, але поки готуюсь до Чемпіонату України в Львові»

Організатори та судді кажуть, такі змагання це не лише ще одна нагорода в колекції. Кілька учасників на чемпіонаті здали нормативи на майстра спорту.

залишіть коментар