Матч ФК «Тернопіль» з «Оболонь-Бровар» закінчився не надто мирною нічиєю

Автор:     Опубліковано: 24 Травня 2014 о 00:23    379 переглядів

Гучний матч ФК «Тернопіль» у протистоянні з київським «Оболонь-Бровар» розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про 11-річного фаната «муніципалів», який помер від серцевого нападу на початку травня. Якою була сама гра – далі у сюжеті. На шістнадцятій хвилині матчу ФК «Тернопіль» – «Оболонь-Бровар» гості повели у рахунку. Проте, перевага тривала всього дві хвилини. За фол у штрафному майданчику «пивоварів» арбітр призначив пенальті, яке господарі поля успішно реалізували. На перерву команди пішли з рахунком 2:1. У другій частині гри гостям вдалося його зрівняти. А наприкінці матчу на останній, доданій до основного часу хвилині, ще раз забити у ворота Миколи Плетеницького. Проте арбітр гол не зарахував. Це викликало обурення у тренера та гравців «Оболоні». Невдоволення гостей мало не переросло у бійку. Але результат гри таки залишився – 2:2.

СЕРГІЙ СОЛДАТОВ, головний тренер ФК «Оболонь-Бровар»:

 «С таким суддейством играть тяжело, тем более какие-то задачи решать. Я беру именно сегодняшнюю игру. У нас был прициндент в первом круге с этой же командой. С вашей. 2:2, 0:1 выигруем – точка, которой небыло. 2:1 выигруем – точка которой небыло. Подтверждено видео – судья был дисквалифицирован на год. Я думаю сегодня мы тоже напишем обязательно. Этих суддей тоже дисквалифицируют. По игре – к своим футболистам притензий у меня нет. Ну а вашей команде я бы пожелал играть более конструктивный и сознательный футбол».

Обидві команди впродовж всього матчу демонстрували видовищну гру. Як зізнався головний тренер тернополян, для його підопічних поєдинок видався досить важким.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «Гра на гру не похожа. Просто не знаю чому так важко сьогодні було. Не могли ми то зробити, що раніше робили за рахунок фізичної підготовки, за рахунок випередження гри. Дивлюсь, що сьогодні ми програли. Програли їм десь в задній лінії. Тримання м’яча в них було краще. Ну і не знаю, бійцівський характер, чи що сталося в нас. Вроді старались. Ми знали, що команда дійсно хороша. Знали, що це «Оболонь». Ну щоб так ».

У команди Василя Івегеша залишається не так багато часу, щоб відновити сили до наступного матчу. Вже 27 травня ФК «Тернопіль» зіграє на виїзді з донецьким «Шахтарем-3».

  • Івегеш, таку тяжку ситуацію ти сам створив в колективі. А все церез те що баласт на полі, а толкові гравці гріють лавку.

залишіть коментар