На спільній виставці студентів та викладачів ТНЕУ –від вишивок до скульптур

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2014 о 22:04    187 переглядів

 

Не лише мама і тато –  рідна альма-матер для декого теж сім’я. Студенти і викладачі економічного університету створили спільну виставку. Тут усе – від фотографій до писанок та ліпнини. Бачили експозицію та говорили з майстрами – наші кореспонденти.

Студентка юридичного Каріна, попри серйозність обраної професії, після пар – береться за творчість. Вишиває квіти бісером.

КАРІНА СОЛОМІЙ, вишиває бісером:

“Робота звичайно трошки нервова, не для слабкодухих, бо треба трошки посидіти, бісер закручується, нитка крутиться, але зрештою виходить дуже красиво”.

А далі – ціла творча родина, їхній стенд найбільший і тут є справді все. Кожен вже визначився з своїм хобі.

родина АТАМАНЧУКІВ, гуртом займаються рукоділлям:

 « Викладати бісер на пластиліні або просто робити різні квіти (перебивка) бісерні композиції (перебивка) в тата чоловіча робота – це вироби з дерева, то моє таке хобі».

Лише доця Елеонора поки займається усім. В свої тринадцять і плете і ліпить, а на цей Великдень взялась і за зовсім серйозні речі – тематичні писанки.

ЕЛЕОНОРА АТАМАНЧУК, майстриня-універсал:

” Небесній сотні і для мене це було дуже важливим її написати”.

 Виставку в економічному присвятили і Дню Матері, і Дню родини, і просто аби залучити до спільного діла студентів з викладачами. Проректор каже – не лише навчанням має займатись молодь.

 ВАСИЛЬ БРИЧ, проректор з науково педагогічної роботи ТНЕУ:

«Ми представляємо всі тут університетську сім’ю, родину, і ще раз доводимо самі собі, що не лише навчання головне».

Таку виставку хочуть зробити традиційною для університету. Кажуть – це чи не найкращий спосіб познайомити свої сім’ї з місцем, де вчишся.

залишіть коментар