Наступних два дні в Тернополі чекають провокацій

Автор:     Опубліковано: 8 Травня 2014 о 10:55    491 переглядів

 

 Наступних 2 дні тернополян закликають бути обережними. Бо саме тоді чекають на провокації з боку сепаратистів. Влада та правоохоронці просять – при собі мати документи, не брати участі у можливих заворушеннях, а про підозрілих людей – відразу повідомляти.

9 травня в місті та області пройде без помпезностей. Вшановуватимуть пам’ять загиблих та дякуватимуть тим, хто ще живий. Цей день, наголошують очільники Тернопільщини, повинен пройти без будь-якої символіки, що може перетворити свято на провокацію.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова ОДА:

« Категорично не допустима політизація заходів, використання будь-якої партійної символіки і символіки неіснуючих держав».

Аби в області було спокійно – працюватимуть в посиленому режимі ДАІвці, блок-постів на в’їздах буде три десятки.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи обласного управління ДАІ

« На території області встановлено додаткові блок-пости, працівники ДАІ на них працюють спільно з службами МВС, а також з громадськими активістами»

Що ж до міста –  то тут просять бути особливо обережними. Бо за деякими джерелами відомо – в Тернополі 8 та 9 травня діятимуть провокатори.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

« 8-9 травня працівники міліції будуть працювати в посиленому режимі, разом з ними будуть патрулювати в місті представники громадських організацій, оскільки до них є більше довіри в населення.»

Це підтверджують і в міліції. Кажуть, щодня отримують до десятка повідомлень про підозрілих приїжджих.

БОРИС БРИК, начальник відділу охорони громадського порядку обласного УМВС:

“Громадяни, які володіють інформацією, стосовно посторонніх осіб, особливо зі східної України і південних регіонів, щоб вони повідомляли про дані факти працівникам міліції. Такі факти вже поступають на наші лінії “.

Відзначати свято у такий хиткий для країни період, готові не всі тернополяни. На прохання міліції носити при собі документи у ці дні, бо перевірятимуть кожного підозрілого, також реагують неоднозначно.

 

 « Ну звичайно що не будем, не будем скоріше всього. Паспорт? Перший раз від вас чую, то дико, без привички, в нас такого ще не було ніколи»

« Нічого не чув, що щось буде, думаю все, як завжди будемо святкувати. Паспорт? Ну якщо потрібно буде – буду»

« Чесно кажучи, я не чув, щоб якісь зовсім провокації були, навіть не буду боятись вийти і постояти за тих людей»

« Я чула, що провокації будуть  і на мою думку, треба до цього ставитись лояльно, не бігти першою з квітами, не показувати дуже сильно, треба в серці плекати цю любов до ветеранів»

.

залишіть коментар