Одразу дві церкви горіли у ніч на неділю в одному із селищ на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2014 о 17:45    407 переглядів

Замість Служби Божої – на згарище. Одразу дві церкви палали в одному із селищ на Зборівщині у ніч на неділю.

Та ніч у Залізцях Зборівського району була спекотною. Спочатку зайнялася греко-католицька церква Покрови Пресвятої Богородиці, яка до слова, є пам’яткою архітектури національного значення. Буквально через кілька хвилин після цього запалало приміщення храму Пресвятої Трійці, який належить до Української автокефальної православної церкви.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області з питань зв’язків із ЗМІ:

«О 2:10 поступило повідомлення про пожежу у приміщенні української греко-католицької церкви, а через 30 хвилин, о 2:40, поступило повідомлення про пожежу у приміщенні української автокефальної православної церкви. Для ліквідації пожеж залучалися 2 пожежно-рятувальні підрозділи: місцева пожежна команда селища Залізці та черговий караул державної пожежно-рятувальної частини зі Зборова».

У полум’ї неабияк постраждало майно обох храмів. Додамо, пожежами у Залізцях вже зацікавилася міліція. За однієї із версій експертів, причиною займання церков міг стати підпал. Відтак, відомості про події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею «Умисне знищення або пошкодження майна». Обставини займань з’ясовують.

  • Навіщо так брихати пожежа в українські автокифальні церкі почалася о 1:30 і ніякі пожежпики її негасили я з друзами гасив пожежу і їздив машиною повідомити Отця Володимира і ви нагло брешити людям в очі закім пожежна із зборова приїхало то пожежу було ліквідовано зусилями Селян !!!!!!!!!!!!!!!!!!

залишіть коментар