Осідлати коня відтепер можна у парку «Топільче»

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2014 о 17:51    652 переглядів

Осідлати коня відтепер можна і в парку «Топільче». У нашому місті відкрили школу верхової їзди. На офіційній презентації майданчика побувала і наша знімальна група.

Четвірка спеціально навчених коней відтепер кататимуть всіх охочих у парку «Топільче». На огородженій території площею 70 на 40 метрів любителі верхової їзди зможуть осідлати коня пройшовши невеликий інструктаж перед катанням. Один із наставників школи розповів, що першочергово потрібно знати перед тим, як наблизитись до тварини.

ФЕДІР ПОНКРАТЬЄВ, інструктор з верхової їзди:

 «Як правильно сідати на коня. З якої сторони можна сідати на коня. Як можна підходити і де не можна підходити. Що можна і що не можна давати йому. Все різне».

45 хвилин їзди верхи коштуватиме від 80 до 100 гривень. Проте, для окремих категорій населення передбачені знижки.

ЮРІЙ ВОЛИНЕЦЬ, керівник ДП «Конярство України» у Тернопільській області:

 «Питають чому так дорого?Сьогодні, щоб утримати коня, на день коштує 60 грн. Плюс зарплата, видатки і все. Будуть в нас і соціальні групи, які будуть займатися безкоштовно. Будуть групи, які будуть займатися за половину. Бо сьогодні не всі люди мають можливість оплатити. Якщо є бажання вони ж не винуваті. Так що ми будемо виходити з груп. Будемо шукати всі можливості, щоб ми працювали і всім було добре».

Також, у школі верхової їзди займатимуться із хворими на церебральний параліч. У недалекому майбутньому Юрій Волинець планує побудувати майданчик із накриттям, де можна буде кататися у будь-яку пору року і не зважати на примхи погоди.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!