Основний наплив виборців у Тернополі спостерігався в першій половині дня

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2014 о 08:15    270 переглядів

В другій половині дня люди продовжували приходити на виборчі дільниці, щоб виконати свій громадянський обов’язок та проголосувати за кандидата, який, на їх думку, є гідним, щоб стати Президентом України.

За дві години до завершення волевиявлення на дільниці на вулиці Коперника людей менше, ніж до обіду. Голова виборчої комісії каже – найбільший наплив виборців був в першій половині дня, особливо близько 13-14 години. Тернополяни, яких ми зустріли на дільниці біля 6-ї вечора, у важливості виборів для України не сумніваються. Розповідають: прийшли голосувати, коли звільнилися від інших справ.

АЛІНА:

«В мене троє діток. І тому зранку не могла».

ВЕРОНІКА:

«Якраз в мене з’явився час віддати свій голос. Свідомий голос».

За словами голови виборчої комісії, станом на 18 годину явка склала 67 відсотків. Загалом на цій дільниці зареєстровано 1965 виборців.

ОЛЕГ СТАХІВ, голова виборчої комісії дільниці №112:

«На нашій дільниці, бачите, все спокійно. Голосування на дому відбулося. Фактично, на дому порушень ніяких не  було. Правда, вияснилося, що є померлі. Тобто, вони не проголосували».

За словами Олега Стахіва, безпосередньо на дільниці станом на 18 годину ніяких порушень не зафіксували. Вже о 20 годині процес народного волевиявлення завершився. А виборчі комісії приступили до підрахунку голосів.

залишіть коментар