Перемога над «Шахтарем-3» 1:4 принесла ФК «Тернопіль» путівку в Першу лігу

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2014 о 19:29    373 переглядів

Феєрична і результативна перемога ФК «Тернопіль» над «Шахтарем-3» з рахунком 1:4 принесла «муніципалам» путівку у Першу лігу. Проаналізувавши домашню гру з «Оболонню» наставнику тернополян довелось змінити тактику гри його підопічних з донецькою командою. По завершенні першого тайму команди ФК «Тернопіль» та «Шахтар-3» зайшли у роздягальню з переваго «муніципалів» у три голи. Команда нашого міста на виїзному матчі, який провели у Комсомольську на стадіоні «Юність», враховуючи нічийний результат домашнього поєдинку з «Оболонню», зі всіх сил намагались здобути перемогу над донеччанами.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «На «Оболоні» трохи навчились і вже грали зразу перший тайм. Постаралися затиснути на ту половину, дати їм м’яч прийняти і не дати їм то. Забили 3 гола. Вже другий тайм ми десь опустилися і грали на контратаках. Розібрали плотно. Завдання було – не пропустити гол. Хоча ми його пропустили, але після того всього в нас стільки було моментів і в наші ворота моменти були. Але хлопці витримали і завдання було поставлене перед ними – на контратаці зловити і забити один гол. Так і сталося. Практично питання вирішене путівки у Першу лігу».

Хоч Першоліговий квиток вже у кишені ФК «Тернопіль», команда знову отримала завдання – призові місця у турнірній таблиці, каже Василь Івегеш.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Завдання однозначно у нас є, як у будь якої команди амбітної – це призові місця хотілося б. Будем старатись зараз вийти. А після того вже десь в деякій мірі зустрінемось з керівництвом і будем думати що робити дальше. Це ж Перша ліга вже. Ви знаєте, що це на пункт вище і по фінансах, і по відправці, і по всьому тому. Ми будемо думати і готуватись у Першу лігу».

Святкувати підвищення у класі ФК «Тернопіль» планує після останнього домашнього поєдинку з Дніпродзержинською «Сталлю» 7 числа наступного місяця. Перед тим «муніципали» завітають до Дніпропетровська, де зіграють з «Макіїввугілля» 1 червня.

залишіть коментар