Перші добровольці спецбатальйону «Тернопіль» проходять навчання

Автор:     Опубліковано: 8 Травня 2014 о 22:32    305 переглядів

Десять добровольців, які першими поповнили лави новоутвореного спецбатальйону «Тернопіль», проходять початковий вишкіл. Тренуються чоловіки на базі навчального  центру підготовки працівників міліції при УМВС. Всі необхідні вміння з новоприбулими  відточують досвідчені інструктори.

ОЛЕКСАНДР МАЦІЄВСЬКИЙ, т.в.о. начальника навчального центру підготовки працівників міліції при УМВСУ  в області:

 «На базі нашого навчального центру вони здобудуть знання з таких дисциплін, як тактико-спеціальна підготовка, фізична підготовка, вогнева підготовка. Ми надіємось, що дамо їм такі знання, які будуть їм необхідні для виконання функціональних обов’язків».

Чоловіків вчать основам стрільби, прийомам рукопашного бою, поведінці в надзвичайних ситуаціях. Цікаво, що деякі  добровольці самі можуть багато чому навчити інших. Адже дехто з них вже має досвід військової служби і навіть побував у так званих «гарячих точках».

ДМИТРО ГАЙТКО, міліціонер:

«Під час проходження служби в Збройних силах України я був у відрядженні в Косово, в колишній Республіці Югославія з миротворчою місією. Я, як людина з певним досвідом військовим вирішив, що я один з перших маю бути тут, в цьому батальйоні. І для того, щоб навчитись щось, і передати свій власний досвід молодим. Думаю, що це обов’язок кожного громадянина – захищати свою Батьківщину».

Набір на службу до спецпідрозділу триває. В обласному управлінні внутрішніх справ кажуть: чи не головна вимога до кандидатів – патріотизм та готовність захищати рідний край. Приймають в спецбатальйон чоловіків віком до 40 років, з повною загальною  середньою освітою. Особам призовного віку на період служби в підрозділі дають відстрочку від строкової військової служби.

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар