Перші виборці вже проголосували

Автор:     Опубліковано: 25 Травня 2014 о 14:23    477 переглядів

Сьогодні українці обирають Президента. Перші виборці вже проголосували.О 8.00 комісії розпочали свою роботу, а люди – процес волевиявлення.

Дільнича виборча комісія №157, що на вулиці Чубинського у Тернополі, відкрилася вчасно. До слова, люди, не зважаючи на ранню пору та вихідний день, зібралися перед входом ще до її відкриття. Дехто прийшов голосувати у вишиванці.

ОЛЕКСАНДР:

«Цю вишиванку мені вишила жінка. Я її все одягаю, коли якесь свято, коли якась подія. Така, як, наприклад, сьогодні. Я вважаю, що це дуже велике свято».

На цій дільниці першим вкинув свій бюлетень в урну ось цей чоловік – пан Микола.

МИКОЛА:

«В нас привичка – рано вставати. Щоб щось мати, треба рано вставати. Ну і ще на працю їду. Та й все».

Загалом, буквально в перші хвилини після відкриття свої голоси на дільниці на Чубинського віддало зо два десятки людей.

ІРИНА:

«Я на роботу йду. Я з самого ранку встала та й пішла проголосувати. Бо це є головні вибори. Бо в нас Президента нема, всі кажуть, що не легітимний. Ми мусимо вибрати, бо в країні буде біда чорна».

Секретар ДВК №157запевняє: в цілому до роботи дільниця – готова.

 ОКСАНА СЛОБОДЯН, секретар ДВК №157:

«Скажем так. Канцелярським приладдям – довелося приносити дещо своє, оскільки ОВК нам не додала деяких матеріалів, таких, як лінійки. Ручок, наприклад, не вистачило. По всіх інших параметрах дільниця повністю забезпечена. Є всі скриньки, які нам необхідні, абсолютно все добре з кабінками. Ніяких проблем більше не виникало при підготовці». 

На дільниці, розповідає Оксана Слободян, зареєстровано 2252 людини.

ОКСАНА СЛОБОДЯН, секретар ДВК №157:

«16 чоловік, які будуть голосувати за місцем перебування. Тобто, люди НСП, до яких буде направлятися дільнична комісія в складі трьох чоловік з членів ДВК».

Голосування триватиме до 20 години.

 

залишіть коментар