Понад 2 тисячі студентів протестують проти війни на Сході

Автор:     Опубліковано: 14 Травня 2014 о 18:34    160 переглядів

 Проти війни і кровопролиття на вулицю вийшло понад дві тисячі студентів. Місцева молодь маршем скандувала, що Україна неподільна та гуртом співали улюблену пісню хуліганів про путіна. Як пройшов студентський марш – дивіться далі.

 

ОЛЕГ і АРТЕМ:

« Хочем миру в Україні, щоб не було війн, не було кровопролиття»

На марш зібрались колонами всі місцеві університети, студентів було понад 2 тисячі. Організатори кажуть, такою молодіжною ходою пройшовся вже Ужгород та Франківськ.

ВАСИЛЬ КУЛИВЧУК, організатор маршу:

 « це марш миру, який зорганізований, щоб показати що Тернопільщина підтримує цю боротьбу, підтримує тих людей, які боряться за незалежність і територіальну цілісність на Сході і Півдні України»

Саша – студент-медик впевнений, мирний марш – найкращий спосіб показати підтримку. Насилля та агресія у відповідь – ніколи не стане виходом з ситуації.

 САША:

« Злом добра не дочекаєшся, то ми просто показуєм, що ми не байдужі, але насильством нічого не доведеш, це все буде тільки наростати і наростати»

 Студента педагогічного Маргарита і друзів відправляла, і сама була на Майдані. Каже щастя, тепер для неї головне питання, аби Україна не розділилась.

МАРГАРИТА:

” Мені здається ми повністю і не знаємо, що відбувається там на Сході, все одно це є Україна, ми маємо бути разом, і це тема яка болить всіх, ми зараз хочемо показати кількістю, що Україна понад усе, разом і до кінця»

Місцева молодь обіцяє, не залишатимуться осторонь і надалі. Закликають – мирним способом долучатись до протестів стосовно війни і друзів з інших куточків України.

залишіть коментар