Працівники КП МШЕД перед міською радою вимагали свої гроші

Автор:     Опубліковано: 21 Травня 2014 о 19:16    311 переглядів

Сьогодні під стінами міської ради вкотре зібралися працівники комунального підприємства МШЕД. Чого вимагають люди і що каже влада міста – слухала Ірина Худоба.

Збиратися люди розпочали близько 8 години. В руках – плакати. Кажуть – хочуть, щоб повернули їхні гроші. Мовляв, підприємство розформували, а зарплати за кілька місяців та розрахункові кошти – не виплатили.

ВАЛЕРІЙ ДІДИЛІВСЬКИЙ, працівник КП МШЕД:

«Працював в МШЕДі більше 15 років. Вірніше, з 1997 року. Попрацювавши стільки років, мене зараз розрахували і відправили на біржу. 12 числа ми всі вже стоїмо на біржі. Ми прийшли для того, щоби нам хоча би віддали гроші, розрахункові. Бо так, як по законодавству, ми ще рахуємся на роботі, на підприємстві, поки з нами не розрахувалися. В першу чергу, ми хочемо, щоби нам міська рада віддала гроші».

В міській раді кажуть: про проблему знають. Заборгованість перед підприємством складає чималу суму. Однак кошти людям наразі виплатити не можуть.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальникаміського управління ЖКГ:

«Винні їм зараз кошти понад 600 тисяч. Ці кошти зараз застрягли в казначействі. Їх практично… на папері є, але в дійсності їх немає. Тому десь люди переживають, чи ці кошти будуть виплачені. Зрозуміло, що ми пояснюємо, що проблема є. Непроплати зараз йдуть практично по всіх напрямках. Така ситуація в державі. Але неодноразово ми зверталися в казначейство, і міський голова. Нас запевняють, що проплата, все-таки, найближчим часом пройде».

  Техніку наразі передали іншому комунальному підприємству – «Міськшляхрембуд». Знайдуть застосування і території, на якій дислокувалося КП МШЕД.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальникаміського управління ЖКГ:

«Ця сама територія планується використовуватись в цих самих цілях, тільки в трошки іншому напрямку. Це буде асфальтування, це буде утримання доріг, це буде косіння придорожньої території. Тобто, дана територія планується використовуватись на даний час за призначенням, тільки з трошки зміненим профілем».

Щодо подальшої долі працівників підприємства, то запевняє Олег Соколовський, частині пропонують працювати в інших організаціях. Люди, які виконували роботу, найбільш важливу для міста, до прикладу, дорожні майстри, будуть працевлаштовані насамперед. Ті, хто не настільки затребувані чи не схочуть переходити в інші підприємства, кажуть у міській раді, будуть змушені піти на біржу.

залишіть коментар