Школи нашого міста об’єднали футболом

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2014 о 19:14    520 переглядів

Впродовж п’яти днів близько 200 учнів загальноосвітніх шкіл міста виконуватимуть різноманітні вправи з м’ячем на центральному стадіоні міста. У Тернополі стартували «Відкриті уроки футболу».  Поле центрального стадіону міста поділили на 12 секцій. В кожній з них учні 3-7 класів виконують різноманітні вправи з м’ячем, здобувають чи покращують свою футбольну майстерність. Крім того, на учасників дійства очікують сюрпризи.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, Віце-президент Федерації футболу України

 «На 12 станціях, так званих, буде займатися одночасно 192 діток. Плюс – показові виступи футболістів юних – 30 чоловік, номери художньої самодіяльності. Таким чином, ми таке п’ятиденне свято для діток організовуємо в цьому році».

До «Відкритих уроків футболу» долучились і хлопці, і дівчата. Команди шкіл, по 8 учнів у кожній, по 15 хвилин вправляються у спеціально визначених секціях на полі. Тим самим навчаються володіти м’ячем і на покритті та в повітрі. Кожен з них, зважаючи на власні переконання долучився до дійства.

ОЛЕКСАНДРА, учасник «Відкритих уроків футболу»:

 «Мені подобається фізкультура і я люблю змагатись».

        ВАДИМ, учасник «Відкритих уроків футболу»:

«Мені хочеться навчитися. Покращити свої удари, техніку».

Один із тренерів національного соціального проекту розповів, що для дітлахів вигадали чимало цікавих вправ, котрі вони впродовж 5 днів будуть виконувати.

МАР’ЯН СЛУКА, тренер «Відкритих уроків футболу»:

 «Перших 2 дні вчимо дітей вправлятися з м’ячами, техніці, ударів. Техніці фінтів, техніці володіння м’ячем. Потім 2 дні відбувається «солодкий кубок», де діти розподіляються на групи і перебігаючи з квадрату в квадрат беруть участь у футбольних матчах».

Проект «Відкриті уроки футболу» в Україні відбувається не вперше. Цьогоріч вони стартували у квітні і триватимуть аж до червня. Кожна із 22 двох областей, у яких заплановані навчання, отримали різні дати на проведення ігор між школярами. Додамо, основна мета реалізації соціального проекту – об’єднати учнів футболом.

залишіть коментар