Тернопіль був модним та дизайнерським

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2014 о 21:19    800 переглядів

 

Хустки як сукні, французьке мереживо, патентовані принти. Все від пальт та капелюшків до весільних плать. А головне –українського виробництва. П’яті Тернопільські дні моди, зустрічали стильних та сучасних. Бачили нові модні тренди і наші кореспонденти.

Чи не найочікуваніший гість  модних днів – дизайнер та ведучий Андре Тан. Каже  у цьому році працює над просуванням українського. Поки світ слідкує за нами – цим треба користуватись.

АНДРЕ ТАН, дизайнер:

« Украинские дизайнеры это ощущают, внимание к себе мировой прессы, это касается и политиков, и дизайнеров и художников, поетому наша основная задача сейчас – не потерять этот интерес а на оборот его еще больше поддерживать»

Ще одна зіркова дизайнера, киянка Олена Сереброва, привезла нам не нову, проте в нинішній час знову актуальну колекцію. Її одяг пошитий з хусток з етнопринтами.

ОЛЕНА СЕРЕБРОВА, дизайнер:

« Я вам привезла коллекцию, которая не новая, она посвещенна Украине, сделана из украинских платков, из материала, который я разработала сама и запатентовала. Эта коллекция всегда со мной»

Були київські, львівські, тернопільські та навіть мюнхенські дизайнери. Натхненням, розповідають – для нових колекцій були діти та школа, весняні кольори, французьке мереживо та безумовно події політичні.

МАЛЬВА ЧЕРНИШОВА, дизайнер:

“На цей раз, я взяла за джерело творчості французьку культуру, французьку тематику, основним натхненням було мереживо”.

ГОЛДА ВИНОГРАДСЬКА, дизайнер:

” Я почала просто ходити по школах, питати в дітей – чого би їм хотілось, в вчителів – що б вони дозволили, в батьків, на що вони спроможні, і  таким чином ми створили певну таку маркетингову концепцію шкільного одягу”

ГОША АЛЬТШУЛЕР, дизайнер:

« Это весенняя коллекция, в которой присутствует салатовый цвет, цвет весны, белый и черный»

Тернопільські дні моди у цьому році вперше змінили локацію та проходили у драмтеатрі. Деякі колекції, обіцяють дизайнери вже за кілька днів будуть у місцевих бутиках.

залишіть коментар