Тернопільська «Нива» в очікуванні санкцій за гру з харківським «Геліосом»

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2014 о 22:06    413 переглядів

Через дострокове завершення матчу між тернопільською «Нивою» та харківським «Геліосом», «жовто-зеленим» загрожують штрафні санкції. Якого вердикту чекає команда – у сюжеті.

За рахунку 1:1 у додані до основного часу гри хвилини, футболісти «Ниви» покинули поле стадіону у Карлівці, де протистояли харківському «Геліосу» так і не дочекавшись фінального свистка. Достроково припинити поєдинок «жовто-зелених» мотивувало не чесне, на думку гравців та тренерського штабу, суддівство, каже президент «Ниви» Автанділ Мдінарадзе. Останньою краплею, що переповнила чашу гніву «жовто-зелених»на арбітраж, було пенальті призначене у ворота тернополян на останній хвилині гри 12 травня.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Так як мене інформував і головний тренер і адміністратор, і начальник команди, що практично з перших самих хвилин було дуже упереджене відношення до команди. І практично на протязі всіх 90 хвилин суддя який вів гру не давав можливості «Ниві» реалізувати весь свій потенціал».

Як зазначив Автанділ Мдінарадзе, після першої половини гри виконуючий обов’язки головного тренера «Ниви» попереджав арбітра про те, що команда залишить поле, якщо чесне суддівство не відновиться.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Головний тренер особисто попереджав головного суддю. Казав, що якщо це буде продовжуватися таке й далі, то він просто команду забере з поля, бо неможливо просто було грати. Я так зрозумів, що головний суддя на це ніяк не відреагував. Навіть більше, кажуть, що в другому таймі більше посилив тиск на нашу команду».

Зараз «Нива» в очікуванні рішення контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України за витівку наприкінці матчу з «Геліосом». Для президента «жовто-зелених» зараз важлива об’єктивна оцінка спеціалістів на дії його команди.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Саме головне не так рішення, яке вини приймуть, а саме головне, щоб вони аргументували, чому прийняте таке чи якесь інше рішення. Якщо воно буде аргументоване і нам буде доведено, що ми помилялися і вони професійно розібравшись у ситуації все ж вирішать, що суддя вів себе нормально, професійно, що наше до того привзяте відношення. Якщо нам це докажуть, якщо нам це пояснять, то ми готові вибачитись».

Доля «Ниви», після скандального матчу з «Геліосом» залишається у руках КДК. Саме від нього залежить, які санкції загрожують «жовто-зеленим» за дострокове припинення матчу. Додамо, наступна гра  «жовто-зелених» відбудеться вже цієї неділі о 17:00 на центральному стадіоні міста. Тернополяни прийматимуть гостей – Кіровоградську «Олександрію».

залишіть коментар