Тернопільській «Альфі» подарували польове спорядження

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2014 о 21:15    288 переглядів

 

Подарунки для наших спецпризначенців, що їдуть протистояти окупантам на Схід. Не вистачає «Альфі» багатьох речей, тому звертаються по допомогу до меценатів. Що дарували та чого ще бракує – дивіться далі.

Скільки поїхало наших хлопців за останні два місяці, в службі безпеки України не кажуть, бо таємниця. Цей чоловік – на черзі.

співробітник СБУ:

« – Коли буде наказ

–        А на скільки часу їдете і куди саме, ви не знаєте?

–        Це таємниця»

Аби хоч трохи полегшити перебування там, у майже військових умовах, меценати готові допомагати.  Кажуть, цим повинні займатись політики, бізнесмени і влада.

МИХАЙЛО АПОСТОЛ, меценат:

“Сьогодні не вони винні, що держава до того довела, що людина, яка стоїть на передовій в рядах з до зубів озброєним сепаратистом, чи окупантом, немає чим захиститися, немає ні бронежилета, ні інших речей, які сьогодні необхідні в першу чергу”.

ІГОР АПОСТОЛ, керівник благодійного фонду:

«Тут є спальні мішки, спеціальні такі для польових умов, воєнних навіть дій, тут є  газові грілки, щоб в польових умовах готувати собі їжу, є рюкзаки».

Очільник обласної служби безпеки каже – їхні слецпризначенці їдуть зі спорядженням, проте не всього вистачає. Допомоги потребують постійно.

ІВАН ЮЛИК, начальник управління СБУ в області:

«Допомога завжди потрібна, я сподіваюсь, що оцей подарунок, оце спорядження допоможе нашій «Альфі» успішніше виконувати ті завдання, які стоять перед нею».

 

залишіть коментар