Тернопільські громадські організації та рухи прийняли Декларацію єдності

Автор:     Опубліковано: 14 Травня 2014 о 18:33    434 переглядів

Декларацію єдності підтримали півтори десятка представників громадських організацій та рухів Тернопільщини. Усе для того, щоб продемонструвати – місцеві діячі готові об’єднатися задля  майбутнього України. Більше того, усі вони розуміють, що другий тур президентських виборів – це ще один шанс для дестабілізації нашої країни, а тому підтримують єдиного кандидата – Петра Порошенка. Громадські діячі переконані, сьогодні українцям потрібна людина, яка би змогла повести народ, очолити державу і яка вміє домовлятися зі світом.

РОМАН ХРАПЦЬО, голова міської Спілки ветеранів Афганістану:

«Зараз при неприхованій агресії Кремля і зовнішній загрозі ми знаємо, що тільки такий кандидат, як Петро Порошенко може об’єднати Україну і перемогти, зірвати плани Путіна».

ВОЛОДИМИР ДОЛИННИЙ, педагог, громадсько-політичний діяч:

 «Я вірю в те, що педагоги області консолідують всіх виборців у селах, в містах і забезпечать перемогу Петра Олексійовича в першому турі».

ЄВГЕН БЕЗКОРОВАЙНИЙ, голова обласної організації НСПУ:

«Він уособлює в собі досвід і економічний, і господарський, і дипломатичний. І український народ, як і письменники нашого Тернопілля, має зробити вибір однозначний, незважаючи на гурт кандидатів, за Петра Порошенка».

На обговорення Декларації єдності приїхав і довірена особа Петра Порошенка Юрій Луценко. Він заявив, що цього кандидата в Президенти потрібно не ідеалізувати, а реально оцінювати його можливості.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, довірена особа Петра Порошенка:

«Він мав помилки? Мав. Він є ідеальним? Ні. Але чи готовий він до тієї посади, на яку йде? З моєї точки зору, найбільше з усіх. Чому? Найперше тому, що він будує не повітряні замки, а реальні заводи. А сьогодні Україна заслужила, мені здається, президента, який знає, як будувати реальне виробництво, перш за все». 

Петро Порошенко має усе необхідне для врегулювання ситуації в Україні, адже саме його підтримують виборці, як з Заходу, так і Сходу, зазначив Юрій Луценко.  І додав, Помаранчева революція провалилася тому, що думали ніби половина збудує цілу Україну. Насправді ж це не можливо.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, довірена особа Петра Порошенка:

«В нього на Сході 20 з лишком відсотків – вдвічі більше, ніж Тігіпка і Допкіна. Це означає, що ми оберемо президента всієї України. Ви розумієте, який це  енергетичний карт-бланш для розмови із Кремлем, з Європою, з своїм народом».

Юрій Луценко теж наголосив на необхідності обрання президента у першому турі виборів. І підкреслив, щоб вони були легітимними, українці мають продемонструвати неабияку явку. Адже мешканці регіонів, де сьогодні напружена ситуація, прийти на волевиявлення швидше за все – не ризикнуть. А тому, усіх галичан 25 травня, після церкви закликав піти на свої виборчі дільниці.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!