Тернопільські надзвичайники вдосконалювали професійні вміння

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2014 о 11:39    242 переглядів

Тернопільські надзвичайники відточували свою професійну майстерність. Щоправда, не на практиці, а теоретично – на семінарі. У ньому взяли участь інспектори пожежно-рятувальних підрозділів, начальники частин, пожежно-рятувальних постів та психологи обласного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Там кажуть: мета такого зібрання – вдосконалити професійні вміння та навики рятувальників.

НАТАЛІЯ ГЕСЮК, психолог УДСНС в Тернопільській області:

«Дане семінарське заняття було спрямоване на те, щоб показати і ще раз повторити з рятувальниками, як правильно поводити себе в тій чи іншій ситуації».

Під керівництвом фахівців обласного Управління присутні, серед іншого, вивчали, як діяти у місцях масового скупчення людей,  впливати на натовп, відточували майстерність надання долікарської допомоги. Обговорили також нюанси ліквідації надзвичайних ситуацій в місцях з масовим перебуванням людей та порядок дій при виявлені небезпечних предметів та речовин. Особливу увагу приділили питанню дотримання вимог законодавства при здійсненні адміністративно-правової діяльності.

залишіть коментар