Тернопільські перевізники вдруге не змогли домовитись із пенсіонерами

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2014 о 19:14    396 переглядів

Зустрілись знову і знову накипіло. Тернопільські перевізники вдруге прийшли домовлятись із пенсіонерами, але і цього разу обговорити проблему мирно їм теж не вдалося. Нагадаємо, возити безкоштовно у маршрутках тих, хто уже на заслуженому відпочинку більше не хочуть. Пенсіонери ж таке нововведення приймати відмовляються.

І ще на початку зустрічі представник перевізників заявив, це не громадські слухання, а лише інформаційний захід, який організували, щоб вислухати пропозиції, але приймати кінцеве рішення тут ніхто не буде.

АНДРІЙ НАМАКА, перевізник:

«Ми проводимо інформаційний захід для того, щоб пільговики вислухали наші проблеми, висловили свої побажання. Можливо ми напрацюємо якісь моменти, які допоможуть нашій владі прийняти рішення. Тому що можливо післязавтра транспорт в місті Тернополі стане і ви повинні це зрозуміти».

Потім Андрій Намака запросив до мікрофону усіх, хто має таке бажання.   Однак, деякі люди почали своє невдоволення вигукувати з місць і в залі утворився справжній безлад: шум, гам, у якому ніхто уже нікого не слухав. Були й спроби втихомирити громаду, але це вдалося зробити не відразу.

Коли запал трохи минув, люди все ж почали по одному виходити до мікрофону і висловлювати свої пропозиції: хтось радив залишити все без змін, а хтось надати пенсіонерам адресну допомогу. А ще чимало жалілися, серед іншого, на поведінку водіїв.

«Зайшла в автобус – нікого не було. І я одна зайшла, і він мене обізвав, бо він не має 2,50».

«Коли та людина, що платить вони її бачать за кілометр, а та, що не платить він перед очима закриє двері».

«Питання не стоїть в пенсіонерах, якщо перевізники не мають коштів – це їхній бізнес, значить міська рада має вирішити питання, допомогти».

В процесі обговорення люди не рідко сперечались між собою. Спокій у залі запанував лише на кілька хвилин, коли прийшов міський голова і сказав пенсіонерам те, що вони хотіли почути.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є 10 різних пропозицій, є різні думки, ми хочемо почути ще вашу думку, а після цього буде виконком приймати те, чи інше рішення. Чи збільшувати якийсь тариф, чи зменшити якусь кількість автобусів, що робити з пільговиками. Моя особиста позиція: я від цього не відступлюся  – по кількості пільговиків ми зменшувати не будемо. Ми будемо шукати якусь іншу форму, як це компенсувати, чимось вернути іншим, але не зменшувати кількість пільговиків».

Потім люди іще посперечались із перевізниками та один з одним і почали потрохи розходитися.

залишіть коментар