Тернопільські правоохоронці несуть службу на сході України

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2014 о 19:35    414 переглядів

Тернопільські правоохоронці несуть службу на сході України. Працівників міліції відправили туди для забезпечення порядку. Наразі на Схід відрядили 35 правоохоронців. 25 співробітників патрульно-постової служби міського відділу міліції нестимуть службу в Харківській області. Ще 10 працівників спецпідрозділу міліції охорони «Титан» – на Луганщині.

АНДРІЙ КАЗНАВЕЦЬКИЙ, командир роти патрульної служби Тернопільського міськвідділу міліції:

«Особовий склад – всі в бойовому дусі. Людей, які би відмовилися нести службу по охороні громадського порядку на території іншої області немає. Люди всі свідомо ставляться до виконання своїх службових обов’язків».

ЄВГЕН КИЧАК, інспектор патрульної служби Тернопільського міськвідділу міліції:

«Надіємося, що виконаємо своє завдання до кінця, так, як має бути».

Відповідне рішення прийняли у Міністерстві внутрішніх справ України – через нелегке становище  у східних регіонах. В обласній міліції кажуть: як тільки надійшло розпорядження Міністерства, понад п’ятдесят працівників міліції з різних служб та підрозділів області добровільно зголосилися  поїхати на Схід.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області:

«Щоб ви повернулися таким же складом в місто Тернопіль. Ми вас зустрінемо. Я думаю, що оцінить цей поступок і держава, і влада. Ну і я вам буду вдячний. Тому що мені дуже приємно. Коли стало питання, я ще сумнівався. Думаю: десь хтось відкажеться, різні ситуація. Десь батьки вдома, десь інша ситуація була. Але приємно те, що є десь розуміння в тому плані. Що, якщо не ми, то хто буде захищати нашу державу? Я вам дякую».

Загалом, як повідомили в обласному управлінні внутрішніх справ, вже понад сто тернопільських міліціонерів забезпечують охорону порядку на сході України. Серед  них – працівники новоутвореної спеціальної роти патрульно-постової  служби міліції та військовослужбовці внутрішніх військ. 

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар