Тернопільські школярі показали, як хочуть в Європу

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2014 о 20:52    357 переглядів

Те, що Україна – це Європа, вкотре намагалися донести світу тернополяни. Сьогодні місцеві школярі провели відповідний флешмоб.

На Театральному майдані по обіді – чимало дітей у вишиванках. Усі вони – учні Тернопільської класичної гімназії. Разом з ними – неабияка група підтримки: рідні та друзі. Діти вкотре вирішили показати своє прагнення стати повноцінною частиною європейської спільноти. Відтак, зібралися на тематичний флешмоб.

ОКСАНА РЕМІЗОВА, спеціаліст Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення:

«Ми хочемо продемонструвати свої вміння. Наскільки наша сучасна молодь активна, емоційна, спортивна і творча. І, все ж таки, наскільки сучасні діти хочуть рухатися, бути спортивними, і, дивлячись в бік Європи, все ж таки, прирівнюватися до європейських стандартів. І показувати, демонструвати свої вміння, щоб їх помітили і побачили. І сприймали, як захищених, незалежних, емоційних і творчих».

Загалом в проєвропейському дійстві взяли участь близько сотні дітей.

МАРТА СИНОРУБ, учасниця флешмобу:

«По-суті, цей флешмоб створений для того, щоб показати, що Україна теж є невід’ємною частиною Євросоюзу. І я підтримую повністю цю думку. Тому я і вирішила взяти участь в цьому флешмобі. Звісно, було багато репетицій.  В загальному, я отримала масу задоволення від того, як я провела тут час».

ЮЛЯ МАЛАХОВА, учасниця флешмобу:

«Побачила, що всі беруть участь в цьому флешмобі. І мені так само захотілося станцювати, показати свої таланти».

Спочатку діти танцювали під різну музику. На завершення – розгорнули синє полотно, на яке почепили золотисті зірочки – щоб вийшов прапор Європейського союзу.

залишіть коментар