Тернопільські священнослужителі передали спорядження нацгвардійцям

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2014 о 21:15    316 переглядів

Підтримати українських військових у нелегкий для нашої країни час вирішили і священнослужителі. І не лише духовно, а й матеріально. Спорядження для військовослужбовців Національної гвардії передали представники греко-католиицької церкви. 

 

РУСЛАН ТКАЧЕНКО, перший заступник командира батальйону, начальник штабу Національної гвардії України у Тернополі:

«Це тактично-розвантажувальний жилет, який призначений для переносу елементів озброєння, спеціальних засобів. Він є дуже ефективний і корисний в зв’язку з тим, що ось ці кармани призначені для перенесення магазинів для автомата. Ці кармани призначені для спеціальних засобів. Також можна сюди ставити медичну аптечку».

Начальник штабу Нацгвардії демонструє обновки – розванатажувальні жилети та пояси до них. Речі передали військовим підрозділу місцеві священнослужителі.

НАЗАР ГУМЕНЮК, військовослужбовець:

«Ну, це нам багато в чому помагає, виконувати всякі обов’язки, їздити на варту, туда-сюда. Зручно, зручніше з цією амуніцією буде».

Військові розповідають: з церквою мають тісні зв’язки. Завітали священнослужителі до них вже втретє.

 РУСЛАН ТКАЧЕНКО, перший заступник командира батальйону, начальник штабу Національної гвардії України у Тернополі:

«Перший раз вони нам передали 35 розвантажувальних жилетів. І ще довезли решту. На сьогодні ця кількість становить 50 військовослужбовців. Частина військовослужбовців нашого батальйону – це патрульний підрозділ, який  виконує завдання у відриві від підрозділа, в місті  Київ, по охороні громадського порядку. І готові виконувати будь-які завдання, які будуть поставлені вищим керівництвом. В тому числі, по захисту кордонів України».

о. ВІТАЛІЙ КОЗАК, синкел з питань стратегії розвитку Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, декан м. Тернополя:

«Співпраця ця почалася на полігоні у Нових Петрівцях під Києвом, де вони проходили навчання. І ми послали своїх священиків тоді, щоби надати їм, найперше, моральну допомогу. Але потому поволі вийшло, що потреби є і в іншому, матеріальному. І, звичайно, ми, бачачи ці потреби, відгукнулися».

Купили спорядження на гроші прихожан єпархії. Отець Віталій Козак пояснює: з огляду на ситуацію в країні митрополит Василій Семенюк прийняв рішення створити своєрідний військовий фонд із пожертв вірян. Обійшлася амуніція більш ніж у 60 тисяч гривень.

залишіть коментар