Тернопільському батальйону територіальної оборони подарували спорядження на 100 тис. грн.

Автор:     Опубліковано: 29 Травня 2014 о 21:00    434 переглядів

Військово-польове спорядження на 100 тисяч гривень передали Тернопільському батальйону територіальної оборони. Міський голова розповідає, зібрати кошти допомогли мешканці обласного центру, Карітас, Автомайдан та Самооборона.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вважаємо, що це добрий початок. Добрий приклад для всіх тернопільських підприємців, як вони можуть долучитися, як вони можуть допомогти. Ми сподіваємось, що це допоможе нашим хлопцям для того, щоб вони могли краще виконувати свій обов’язок».

Добровольцям із батальйону привезли спальники та карімати. А територію військової частини  забезпечили сигналізацією. Самооборонівці кажуть, виступили посередниками між тими, хто може допомогти і між тими, хто цієї помочі потребує. Адже є чимало багатих людей, які готові фінансово посприяти, сміливцям, які захищають Батьківщину.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини:

«Тут також дуже потрібне взуття бійцям, тому що взуття видане дуже погане, не можливо в ньому взагалі воювати. Потрібні також бронежилети. Дуже багато, можна говорити з командирами в них є цілий список. Засоби особистої гігієни, матраци, ковдри, палатки, багато чого».

Командир батальйону за допомогу активістам вдячний. І каже, список того, що ще потрібно військовим  – довгий. Адже частина заходиться на стадії створення.

ІГОР ЛАРІН, командир Тернопільського батальйону територіальної оборони:

«Потрібно ще повірте дуже багато. В першу чергу це засоби індивідуального захисту для особового складу: це бронежилети і розгрузочні жилети. Наша задача в першу чергу захистити людей і підготувати їх. Але для виконання завдання ми маємо бути впевнені, що вони готові, а саме головне, що вони захищені».

Щоб укомплектувати людьми батальйон повністю є іще кілька днів, каже Ігор Ларін. З першого червня у хлопців розпочнеться бойове навчання. Планується, що батальйон працюватиме лише на території області.

залишіть коментар