Тернополяни обирали Президента без порушень і з високою явкою

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2014 о 18:59    306 переглядів

Позачергові вибори Президента на Тернопільщині пройшли без ексцесів. Усі виборчі дільниці області закрились та почали підрахунок голосів – вчасно.

РУСЛАН БАЛИК, заст. нач. УМВС України в області з громадської безпеки:

 «Здано 1054 вже дільничні виборчі комісії вже здали виборчу документацію. Відповідно залишилося близько 120 виборчих дільниць. Це станом на 12 годину, які ще в черзі для того, щоб здати виборчі бюлетені».

Без істотних порушень відбувалось і саме голосування. Адже громадський порядок забезпечувало кілька тисяч міліціонерів та активістів.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Щодо нестандартних ситуацій було і відключення світла, яке оперативно вирішувалося і було декілька втручань в систему виборів і в обід, і потім вже в кінці дня».

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчого Штабу Петра Порошенка на Тернопільщині:

 «В нас немає критичних зауважень до перебігу виборчого процесу, за винятком того, що було в частині агітаційної компанії, коли по відношенні до нашого кандидата тотально застосовувалися брудні технології».

На деяких  дільницях було важко забезпечити належні вибори, адже мешканці області голосувати йшли активно, а  членів бракувало, кажуть активісти.

ПАВЛО ЛЕВКІВ, Комітет виборців України:

 «В нас становить 76, 63%  – це друга, наскільки я пам’ятаю, явка по Україні взагалі, але слід зазначити, що дана активність виборців є типовою для Тернопільської області».

Серед виборчого негативу активісти називають спробу видачі бюлетенів без документів, використання прихованої реклами та реклами у день тиші, а ще низький кваліфікаційний рівень членів виборчих дільниць.

залишіть коментар