У Тернополі пам’ятник Степану Бандері облили зеленкою

Автор:     Опубліковано: 8 Травня 2014 о 11:02    325 переглядів

У Тернополі невідомі познущалися з пам’ятника Степану Бандері. Цієї ночі хтось облив постамент зеленкою. Про те, що у парку Шевченка похуліганили, правоохоронцям повідомили комунальники, які саме здійснювали вранішній обхід. Зеленкою облили пам’ятник та бруківку поруч. Міський голова Тернополя Сергій Надал звинувачує міліцію у бездіяльності, а такі дії  вважає антиукраїнськими і спрямованими на дестабілізацію ситуації в місті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ще раніше на нараді в голови обласної державної адміністрації було дано доручення працівникам міліції забезпечити цілодобові патрулі біля пам’ятників, які стосуються Другої світової війни, біля пам’ятника Степану Бандері, для того, щоб попередити будь-які провокації. Є звернення моє до керівників правоохоронних органів дати належну правову оцінку. Є окреме звернення до прокурора міста Тернополя».

В свою чергу, правоохоронці називають те, що трапилось, актом вандалізму. Запевняють – роблять все можливе, щоб знайти винуватців.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області:

«Ми занесли в єдиний реєстр досудових розслідувань як «Хуліганство». Проводяться слідчо-оперативні дії. Будемо намагатися встановити ту особу, яка дійсно це вчинила».

Допоможе у цьому правоохоронцям відео з камери спостереження. Також міліціонери закликають до співпраці можливих очевидців події. До слова, як повідомили в обласному управлінні внутрішніх справ, хуліганство карається штрафом від п’ятиста до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або ж обмеженням волі на строк до п’яти років. Щодо пам’ятника, то його від зеленки вже відмили.

 

залишіть коментар