У Тернополі презентували сайт про вибори

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2014 о 22:10    238 переглядів

 

Перевірити чи будете ви голосувати на виборах можна ще протягом наступних двох днів. А якщо не впевнені, як має проходити волевиявлення – ставте питання в мережі. Новий сайт допомоги виборцям, спостерігачам та тим, хто обирається – представили тернополянам.

Чи підете ви на вибори –  маєте можливість перевірити ще протягом двох днів. Якщо зволікатимете – згодом доведеться звертатись до суду.

ВІТАЛІЙ ДЕМБІЦЬКИЙ, координатор кампанії спостереження ГМ ОПОРА ( м. Збараж)

 « Нагадаю і хочу підкреслити, що це треба зробити до 18 числа, 18-те включно, потім можна буде змінити, але вже в судовому порядку, перевірити виборців, внести себе в списки тільки в судовому порядку».

Якщо ви не знаєте, як мають проходити вибори – заходьте в мережу. На сайті КВУ є три розділи з інформацією для виборців, спостерігачів та членів комісій.

ПАВЛО ЛЕВКІВ, в.о. голови ТОО КВУ:

“Зокрема роз’яснення, як суб’єктам виборчого процесу, так і  громадянам їхніх прав та процедур, які станом на сьогоднішній день  є в нас в Україні”.

Плюс такого ресурсу – там все написано доступною мовою. Зрозуміти інформацію може навіть не досвідчений діловод.

ПАВЛО ЛЕВКІВ, в.о. голови ТОО КВУ:

«Зокрема ця інформація в доступному, з датами, строками, тобто не так, як там в календарних днях, протягом трьох днів, а чітко написано – наприклад не пізніше 5-го травня»

Координатори  наголошують – попри те, що на ресурсі є телефон гарячої лінії – це не консультаційний центр. Тут лише юридичні роз’яснення.

залишіть коментар