У Тернополі відремонтують тротуари та ще частину набережної

Автор:     Опубліковано: 29 Травня 2014 о 23:00    594 переглядів

У Тернополі приступили до ремонту тротуарів. Наразі тривають роботи на пішохідній ділянці, що на проспекті Злуки – від перехрестя з вулицею 15 Квітня.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Планується тут ширина проходу – 4 метри. Там, де зупинка, – шириною 6 метрів. Буде викладена бруківка. Бруківка – місцевого виробника, тернопільського. Саме тернопільські підприємці і роблять ремонт даної пішохідної ділянки.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Бачите, це 740 квадратних метрів. Я думаю, що зробимо тут гарненько, для дітей з колясочками, для мешканців міста Тернополя».

Відповідно до проектної документації, каже Сергій Надал, вартість робіт на цій ділянці складе 300-350 тисяч гривень. Завершити реконструкцію мають намір приблизно до середини червня. Крім того, розповідають у міській раді, взялися за оновлення тротуарів на вулиці Карпенка, де вже в червні планують розпочати і капітальний ремонт дороги. Також невдовзі мають намір відремонтувати пішохідні ділянки на вулицях Руській – від технічного університету до універмагу, та Збаразькій – разом із третьою чергою капремонту. Реконструкція чекає  і тротуари на бульварі Шевченка. Зайнялися в міській раді і дворами.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Зробимо 15 Квітня, 37, 39. Робимо Злуки, 57, тут рядом ми розпочали, закінчуємо облаштування бордюрного каменя. Розпочали Тарнавського, 12. На «Новому Світі» два двори. І поки що все, що ми розпочали. А в планах є досить великі об’ємні роботи по дворах».

Розпочали також третю чергу реконструкції набережної Тернопільського ставу. Наразі, за словами міського голови, там ведуться підготовчі роботи.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Йдуть роботи по демонтажу, облаштуванню нової огорожі ставу. І далі передбачені роботи по заміні існуючого асфальтного покриття, також на бруківку. І облаштування нових алей».

Оновлення цієї частини набережної обійдеться приблизно в 960 тисяч гривень.

  • Так може і нагайна проблема, ремонт “знову набережної”. Хочеться розуміти як міська рада до ремонту дитячих дошкільних закладів та їх територій у самому центрі міста готується…..якраз під час літніх обмежень відвідувань дітей терміном на цілий місяць. Які дії і плани щодо дійсно нагайних проблем ?

залишіть коментар