У Тернополі відремонтують тротуари

Автор:     Опубліковано: 8 Травня 2014 о 11:03    368 переглядів

У Тернополі відремонтують тротуари. У міській раді затвердили остаточний перелік ділянок, на які чекає оновлення. Якщо раніше мали намір зробити капітальний ремонт тротуарів на 6 вулицях, то тепер таких – 7.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це капітальний ремонт, заміна покриття тротуарів фігурними елементами мощення на бульварі Тараса Шевченка в місті Тернополі, перша черга. Капітальний ремонт на вулиці Руській, від шляхопроводу, тобто, від моста біля технічного університету і до універмагу. Наступне – це капітальний ремонт вулиці Збаразької в місті Тернополі, оскільки там буде проводитися капітальний ремонт дороги, значить, цілком логічно, потрібно зробити капітальний ремонт і тротуару».

Крім того, оновлять  тротуари на вулицях Патріарха Мстислава, Лесі Українки, а також Карпенка, де, нагадаємо, мають намір капітально відремонтувати дорогу. Часткова реконструкція чекає і тротуари на проспекті Злуки. Загалом на такі роботи цього року передбачено 4 мільйони гривень. За словами Сергія Надала, це кошти, які виділені відповідно до програми міської ради «Ремонт тротуарів», вона розрахована на 4 роки.

 

залишіть коментар